2733
2739
عنوان

فرو رفتگی ناخن در گوشت پا

2469 بازدید | 61 پست

سلام 

دارم از درد می میرم . هم می سوزه هم درد داره وحشت ناکه . کسی می دونه باید چی کار کنم ؟ می ترسم برم دکتر خدا لعنت کنه این کرونا رو . برم درمانگاه کرونا نمی گیرم؟ الان پام تو آب و بتادین هست   

نمیشه بهش بی حس کننده بزنی با ناخن گیر بگیری؟

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره منم زیاد کفش پام بود یه بار اینجوری شده بود درد میکرد مامان بزرگم خمیر گذاشت خوب شد

و خدايي كه در اين نزديكي است: لاي اين شب بوها، پاي آن كاج بلند.                                                                                                                      و خدایی که به شدت کافیست

مامانم من چندسال پیش اینطوری شده بود جراحی کوچیکی انجام داد و خوب شد، اما الان دوباره داره اینطوری میشه... ظاهرا نباید ناخن پاتو گرد بگیری

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

داداش منم اینطوره طفلک می‌ره بیرون بیحسی به انگشتش میزنم که تو کفش تحمل کنه.فکر کنم تنها راه درمانش عمله

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2738
وای دستش میزنم جونم بالا میاد حالا ناخن گیر بزنم بهش دیگه میمیرم

یه مدت کفش جلو بسته نپوش خیلی بده

و خدايي كه در اين نزديكي است: لاي اين شب بوها، پاي آن كاج بلند.                                                                                                                      و خدایی که به شدت کافیست
2706