2737
2734
عنوان

با حرف پدرشوهرم بغض کردم 😔😔😔

467 بازدید | 10 پست

پدر شوهرم امشب با کمال پرویی گفت کی بچه میارین دلم میخاس همون موقع بهش بگم پسرت تا حالا هزار تومنم بهم پول تو جیبی نداده بعد یه سال عروسی 

اصلا محل نمیده خرج نمیکنه برام لباس لوازم ارایشی بهداشتی نمیگیره 

از وقتی عروسی کردیم تا حالا یه سفر نرفتیم

یه رستوران شیک منو دعوت نکرده حتی یه کافی شاپ 

بعد با این اخلاقش بچه هم بیارم 

خیلی دلم گرفته روحیم افسردس همه اطرافیانمون سفر رفتن دلم میخاد اب هوا عوض کنیم سفر بریم بگردیم اما همیشه تو خونه 

شوهر شمام اینجوریه؟؟؟

یا فقط من شوهرم اینفدر بیشعوره

من مجردم ولی خودم میدونم شوهر ایندم یه گاو ب تمام معناست😐

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال پدرشوهرا زیاد چرت میگن... جای من بودی چیکار میکردی که فحشمم داده وسط دعوا درحالیکه من کلا خبر نداشتم

با توکل به خدا میرسم به خواسته هام😍❤ fati_n77 سابقم، اون کاربریمو گفتم نی نی یار به فنا بده😁🤪 و بالاخره به لطف خدا مامان یه پسر کوچولوی خوشگل شدم💙🤤👩‍🍼
2731
2738