2752
2734

کسی همچین تجربه ای داره که دوتا بچه داشته باشه یکی ۲۸ ماهه یکی هم تازه متولدشده دختربزرگترم حسابی بهانه گیر و لجباز شده و درعین حال اسم دخترکوچیکترم دایما رو زبونشه و میدونم دوسش داره ولی رفتارای خطرناکی انجام میده یهو میخواد دستشو بگیره و بکشه ... ترسیدم شدید که خدای نکرده حواسم یه لحظه نباشه و اتفاقی نیفته و از یه طرف واقعا دلم بحال هر دو بچه م میسوزه 

اینم بگم که با خانواده ی همسرم تو یه ساختمون زندگی میکنیم و دختر بزرگترم رو چند روز اول می فرستادم بره پایین خیلی گریه میکرد و ناراحت بود و دو سه شبی خوابید همونجا ولی فکرم همش پیششه و ازاینکه دختربزرگم آواره شده زجر میکشم

تو رو خدا راهنمایی کنید هرکسی تجربه ای داره

عزیزم بزرگه که روندی از خودت. 

بیشتر برا کوچیکه کمک بگیر تا بزرگتره به وجودش عادت کنه. عزیزم یهو دیگه اومده مامانش دیگه اینو نمیخواد

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم‌کوچیکه که متوجه نیس.اگه قراره کسی برا یه کدوم کمک بگیری اونه نه بزرگه.از خانوهده شوهرت بخواه تو نگهداری کوچیکه مشارکت کنن و برا دختر بزرگت وقت بزار.واقعا کوچیکه.تازه ۲سالشه.دلم سوخت بخدا.

2731
عزیزم بزرگه که روندی از خودت.  بیشتر برا کوچیکه کمک بگیر تا بزرگتره به وجودش عادت کنه. عزیزم ی ...

امروز جاشونو عوض کردم کوچیکه رو دادم دست مادرشوهرم

اولی رو اوردم پیش خودم اخلاق بزرگه یکم بهترشد و آروم گرفت ولی...

عزیزم‌کوچیکه که متوجه نیس.اگه قراره کسی برا یه کدوم کمک بگیری اونه نه بزرگه.از خانوهده شوهرت بخواه ت ...

دلم واسه هردوشون کبابه

خودم سزارین شدم بخیه هام میسوزه خواب و خوراک ندارم دلم میخواد همش گریه کنم

دلم واسه هردوشون کبابه خودم سزارین شدم بخیه هام میسوزه خواب و خوراک ندارم دلم میخواد همش گریه کنم

امیدوارم . زود خوب بشی . باز خوبه . نزدیک کسایی هستی که کمکت کنن. نگران نباش . باهم مچ میشن

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
امروز جاشونو عوض کردم کوچیکه رو دادم دست مادرشوهرم اولی رو اوردم پیش خودم اخلاق بزرگه یکم بهترشد و ...

کم کم میپذیره کوچیکه رو هم . ولی واقعا کم کم. 

کار خوبی کردی. کوچیکه که هنوز نمیفهمه . بزرگه بیشتر حس تنهایی میکنه