2737
2739

الان بدنیا اومده؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

خب از الان بخون چ عیبی داره. قرآن بخون راحته

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تربیتش قسمت مهم ترشه.

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

خوب از الان شروع کن به خوندن دیر نشده اتفاقا از الان به بعد مهم تره 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738

منم نخوندم تاالان.

اما همه کارای خوب که تو این خلاصه نمیشه.

من خودم ماه هشتم اینقد زمان بارداریم رنج میکشم از شوهر و خانوادش و صبوری میکنم(البته راهی ندارم جز صبوری)

ولی میدونم ثواب داره و رو بچمم تاثیر میزاره

واسم دعا کن

ایشالا بچه ی سالم و صالح به دنیا بیاری منم تازه ماه پنجمم تموم شده اگر میخوای بچت صالح بشه سوره انبیا زیاد بخون سوره محمد هم برای پسر پسر رو جذاب و صبور میکنه و اگر چهل روز یوسف رو به سیب بخونی بخوری بچت زیبا میشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
منم نخوندم تاالان. اما همه کارای خوب که تو این خلاصه نمیشه. من خودم ماه هشتم اینقد زمان بارداریم ر ...

نمیدونم جدیدا خیلی گریه میکنم دلم میخواد هر کس باعث سختیم شد کم کم بدیشو بگم دیگه برام مهم نیست دروغ بگم من تو بارداریم یه آدم دیگه شدم نمیدونم چطور خودمم خودمو نمیشناسم 

نه پنج ماهمه

خب الان بخون منم ۷ماهمه از اول ماه رمضون خوندم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ایشالا بچه ی سالم و صالح به دنیا بیاری منم تازه ماه پنجمم تموم شده اگر میخوای بچت صالح بشه سوره انبی ...

میگن دعای مادرا واسه بچشون میگیره من فقط دعاش میکنم امید وارم حالم خوب شه