2733
2739
اخی عزیزم😍شما یکم جلوتری تجربه هاتونم بهمون میتونی بگی چندهفته رفتی برا تشکیل قلب؟

اوه من کوه تجربه ام 😅😅😅😅

من کلا جالب بود داشتم 

بعد یک هفته بی بی چکم منفی بود 

بعد بیست روز پریودم فهمیدم باردارم

همون موقها یه سنو دادم ببینم چ خبره

۶ هفته بود قلبم داشت خداروشکر 

قبلش یه سقط داشتم 

قلبش تشکلیل نشد سقط شد

هشت هفته 

دعاکنین منم باشم....اولین روز آخرین قاعدگیم18اردیبهشت بود وحالا14این ماه موعودبعدیمه

ان شاالله که هستی بیا همینجا بگو ک بارداری

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا که نه😍😍😍 بسلامتی عزیزم کی رفتی برا تشکیل قلب؟

سلامت باشی گلم😍😍 من ۲۵اردیبهشت رفتم سونو قلبش تند تند میزد😁😁😁 انشالله۱۷ام هم میرم برای سونو ان تی و آزمایش

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731
اوه من کوه تجربه ام 😅😅😅😅 من کلا جالب بود داشتم  بعد یک هفته بی بی چکم منفی بود  بعد ...

خب خداروشکر

منم یه سقط داشتم

براهمین یکم نگرانم

چیا خوبه بخوری برا تشکیل قلب؟

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
سلامت باشی گلم😍😍 من ۲۵اردیبهشت رفتم سونو قلبش تند تند میزد😁😁😁 انشالله۱۷ام هم میرم برای سونو ان ...

بسلامتی عزیزم

چندهفته بودی یعنی رفتی براقلب؟

من یکم نگرانم اخه

2738
یه سوال حالامن که اولین روز آخرین قاعدگیم18ام بوده...18این ماه بچم(اگه باردارباشم انشالاه)یه ماهه ح ...

اره دیگه اینطوری حساب میکنن اولش

ولی وقتی که ان شاالله بزرگتر بشه تو سونو براساس رشدش و اینا سن دقیقش رو میگن

عزیزم این ناخاسته ها نود درصد پسرای پدر دربیارن ۱😋😋😋 مطمئن باش خدا نیرو و توان و انگیزه شو بهت م ...

اینقدر چیزای سنکین برداشتم که سقط بشه ولی نمیشه

مامان ۲۲ساله 😊مامان دوتا پسر شیطون🤪
بسلامتی عزیزم چندهفته بودی یعنی رفتی براقلب؟ من یکم نگرانم اخه

فدات عزیزم. من ۸هفته و ۶روز رفتم طبق پریود. اصلاااااا نگران نباش به هیچ وجه منم نگرانیم الکی بود. تو هم۸هفته برو مطمئنا تشکیل شده به امید خدا😍

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
عزیزم این ناخاسته ها نود درصد پسرای پدر دربیارن ۱😋😋😋 مطمئن باش خدا نیرو و توان و انگیزه شو بهت م ...

خخخخخخ

اره بابا کم کم خوب میشه

بسلامتی عزیزم چندهفته بودی یعنی رفتی براقلب؟ من یکم نگرانم اخه

کار خاصی ک نمیشه کرد 

سعی کنی کار سنگین نکنی 

پله اینا کمتر بالا پایین بری 

اسرس نداشته باش انشالا که همه چی برات اوکی میشه

من به حساب خودم هشت هفته بودم ولی سنوگرافیگفت شیش هفته س

2706