2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با چند تا دکتر مشورت کن وقتی مشکلت حاد نیس کامپوزیت کن هم قیمتش،به صرفه تره هم کار چندساعتس... ...

اتفاقا منم میخواستم کامپوزیت کنم ولی گفتم اول قشنگ صاف بشه بعد کامپوزیت کنم. دندونای بالام یکم به سمت جلو به اصطلاح فکر کنم میگن دندان خرگوشی. ولی اره حرف شما درسته باید ببینم اگه با کامپوزیت درست میشه دیگه ارتودنسی نکنم

2731
اتفاقا منم میخواستم کامپوزیت کنم ولی گفتم اول قشنگ صاف بشه بعد کامپوزیت کنم. دندونای بالام یکم به سم ...

دکتر زیاد بگرد دوباره کاری نکنی..ارتودنسی دیگه قدیمی شده و واسه بچه ها و مشکلات زیادا..دکتری قهار باشه میتونه درست کنه.زیاد تحقیق کن..

دکتر زیاد بگرد دوباره کاری نکنی..ارتودنسی دیگه قدیمی شده و واسه بچه ها و مشکلات زیادا..دکتری قهار با ...

والا تنها دکتری که بهش اعتماد دارم تو تبریزه دو سه بار رفتم پیشش ولی چون خودم شمالم و مسافت طولانی برام سخته اینکه جای دیگه هم میترسم برم خراب کنن چون اصلا گردن نمیگیرن. نمیدونم کجا برم کامپوزیتم میخوام یکم سفید بشه یعنی طبیعی باشه نه خیلی سفید که نشون میده یچیز مصنوعی چسبیده به دندون