2752
2734
عنوان

بَروبَچ 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5709 بازدید | 1713 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا عزیزم 😥

نمیدونم که الان چند وقته این شکلیم اصلا عصاب درست و حسابی ندارم زرتی اشکم میریزه قبلنا اصلا اشکم نبود همه میگفتن سنگدلی الان تا یه چیزی میشه ابغوره میگیرم همش خستم انگاری دیگع سیر شدم😥

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
نمیدونم که الان چند وقته این شکلیم اصلا عصاب درست و حسابی ندارم زرتی اشکم میریزه قبلنا اصلا اشکم نبو ...

الهی بگردم 

همون درگیریم ولی چه میشه کرد 

گل گاوزبون آرامش بخشه هر روز دم کن بخور 

دوقلوهاتم احتمالا اذیت میکنن اگه شرایطش هست زیاد برو بیرون و تفریح برای روحیه خوبه 

هر کاری که خوشحالت میکنه انجام بده عزیزم ❤

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
الهی بگردم  همون درگیریم ولی چه میشه کرد  گل گاوزبون آرامش بخشه هر روز دم کن بخور  ...

دو قلوهام که نمیزارن این ماتحتم بخوره زمین کار خونه هم از یع طرف خلاصه کم اوردم دلمم برای بچه هام میسوزه ن تفریحی دارن ن چیزی خدا لعنت کنه این باعث و بانی کرونا رو هم ارامش رو ازمون گرفتن هم اقتصاد رو به لجن کشیدن 

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
ممنونم عزیزم  دعام کن فقط مشکل پدرم حل بشه دیگه غم ندارم 😔

عزیزم فدات شم انشالاه حل میشه فقط مشکلات بزرگ زمان بیشتری میبرن ناامید نشو خدا هست 

دو قلوهام که نمیزارن این ماتحتم بخوره زمین کار خونه هم از یع طرف خلاصه کم اوردم دلمم برای بچه هام می ...

اوف واقعا سخته 

منکه فقط سرم تو گوشیه تابستونم تموم شد یه تفریح درست و حسابی نرفتیم طفلی بچه های ما که تو این دهه ۹۰ دنیا اومدن اصلا خوشی نداشتن 

خدا باعث بانیش رو لعنت کنه از آخر ماهم تحریم فلز شروع میشه که از همه بدتره 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
2706