2733
2739
عنوان

درگیری عقل و دل

206 بازدید | 55 پست

لطفا راهنماییم کنید.یکی عاشقمه ولی بیکاره شرایط ازدواج نداره حالا بعداز مدتها گفتم نمیتونم واقعا سردشدم. خیلی بد حرف زدم باهاش اخه نخواستم دیگه بخاطرش خواستگارامو رد کنم خیلی التماس کرد خیلی.میترسم حالا ی بلایی سرخودش بیاره چون قبلا هم به زبون اورده بود الانم بهم گفت همین چندسال فقط زندگی کردم خودمم خودمو نمیخوام دیگه. گفت منو سوزوندی توهم میسوزی میترسم بلایی سرخودش بیاره نگرانشم بگید چیکارکنم😭😭😭 .استخاره زدم ک بهش پیام بدم فرصت بدم ک ی وقت خونش گردنم نیفته ولی بد اومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ کار نمیکنه نترس مردا ازین دروغا زیاد میگن اگر خدای نکرده کاری بکنه بدون ادم ضعیفیه ک نمیشه بهش ت ...

اونوقت مقصرش منم تاابدعذاب وجدان میگیرم چجور خودمو بتونم ببخشم و باارامش زندگی کنم

آرامش و آینده ی خودت رو در اولویت قرار بده 

این آقا که می ترسید بلایی سر خودش بیاره و به زبان آورده یعنی از سلامت روانی کافی هم برخوردار نیست و قطعا زندگی باهاش سخته

کم کم سرد بشید خودش خسته میشه

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
آرامش و آینده ی خودت رو در اولویت قرار بده  این آقا که می ترسید بلایی سر خودش بیاره و به زبان ...

سرد شدم ولی نگرانشم میترسم خونش بیفته گردنم چ گناهی کرده ک عاشق من شده😭

2738
مشکل منم هس. میگه تو منو وابسته خودت کردی. نمیبخشمت اگه بری با یکی دیگه. در صورتیکه خودش همش دنبالم ...

بمن میگه اگر کس خوبی اومد ازدواج کن ولی میگه باهات میمونم شاید مجرد موندی مال خودم شدی اینجوری خودش زجرمیکشه نخواستم ازدواج منو ببینه دلم براش میسوزه چیکارکنم😭

ببین عزیزم من ۹سال عاشق یه پسر بی پول و بیکار بودم ...براش جون دادم ..خانواده آبرو شغلمو همه چیمو ....بادلم باهاش زندگی شروع کردم 

باکلی التماس به خانواده م و خدا ...بهش رسیدم خداروشکر کارپیدا کرد ماشین خریدیم پول رهن جورکردیم بچه دارشدیم 

ولی.........خ ی ل ی سخته ....استخون ترکوندیم هردو 

خواهرام هرسال دوبار خارج از کشور میرن ماچند سال یبار ازشهر خارج نمیشیم حتی 

ازهمه جاموندیم هیچی نمیتونیم بخریم ۱۲ساعت کارمیکنه اصلا نمیبینمش ....

اونهمه عشق و عاشقی شد حسرت یه روز تعطیلی که همونم سرکاره

خداروشکر البته 

ولی هزینه ها خیلی بالاست هرچی هم تلاش می‌کنه کمه

اخلاقش تند شده من تنها شدم ....

نمیتونی طاقت بیاری شک نکن

2706