2733
2739
عنوان

اشکم دمه مشکمه

251 بازدید | 26 پست

خیلی زود گریم میگیره و توان کنترل ندارم حتی بعضی وقتا یه حرف ساده هم که میزنم بی دلیل بغض میکنمو نمیتونم گریه رو نگه دارم چیکار کنم مشاورم نمیتونم برم و این که به شدت استرسیم

باید تمرین کنی سخته میدونم

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مث تو 

نگران نباش، نفرینت نمیکنم. همین که دیگر جایت درمیان دعاهایم خالیست، برایت کافیست وای از این عمر که با میگذرد، میگذرد😔.                     میفهمی احساس یعنی چی؟ اصلا میفهمی حال بد یعنی چی؟ نمیخوای حرف بزنی؟؟ باشه_____   بارون دیوونگی داره،عاشق که بی عشقش طاقت نمیاره😔   همچو اشکی که در لحظه ی غم می‌ریزد،قلب من را نگاه تو بهم میریزد 😔.      عشق منو میندازه یاد چشات،عشق یعنی هر تپش قلبت، عشششق چه بلاها که نمیاره سرت😔                
2728
2738

منم تا میرم حرف بزنم گریم میگیره😕

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
حالم از این عادت بهم میخوره

عادت نیست

نمیدونم چیه

بی دلیل ک ن

ولی سر چیزای کوچیک اسکم در میاد

مثلا ی بار از عشقم ۳ ماه دور بودم

داشتیم چت میکردیم

گفت خاک تو سرم ک نیستم دستاتو ببوسم

من یهو مث ابر بهاررررر گریه کردم

اصلا نمیتونیتم کنترل کنم

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone