2733
2734
عنوان

تحلیل چهره(زشت یا زیبا)😐

| مشاهده متن کامل بحث + 16087 بازدید | 748 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیا استارتر این خودمم😅

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
نکات منفی ندارم😐 عکسم مال دو سال پیشه واسه ی چالش تو نی نی سایت..الان خوشگلترم شدم تازه🥴

خخخخخخخخخخ...بپکی ترکیدم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹
2740
نکات منفی ندارم😐 عکسم مال دو سال پیشه واسه ی چالش تو نی نی سایت..الان خوشگلترم شدم تازه🥴

قشنگ‌چادرو دولایه انداختی از زیرشم معلوم نشه😆😆

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

دربیان زیبایی شما زبانم قاصره

در من هست هزار من ، که گر بشکند یک من ،زاده شود منِ دیگری...
ابروهات خیلی پهنه برو نازک ترکن بدو موهاتم انق رنگ نکن میشن مث سیم ظرف شویی بدوووو

اووه تازه این ابرو واسه قبل قرنطینه س.

الان پهنترم شده😍

من عاااشق ابروی پهنم.

به هیچ وجه نازک نمیکنم

موهامم دارم تیره میکنم چن روز پیش تاپیک زدم

یهو ی احساسی بهم میگه برو تو سایت ی خبراییه میام میبینم تاپیک عکس گذاشتن😂😂😂جدیدا بهم الهام میشه ها😩😂😂من از بنده های برگزیده های خدام

میشه ی صلوات برا حل مشکلم بفرستین؟خدا خیرتون بده🌸