2737
2734
عنوان

ساک حاملگی در هفته پنج

1256 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من دیروز رفتم سونو زد هفته پنجم و اندازه ساک و زده ۳.۵ م م و بر استس این گفت پنج هفته ای درستم هست با حساب خودمم پنج هفتم.ولی به نظرتون کوچیکه؟فعلا دکترم نیستش که برم خیلی نگرانم تورو خدا چیزی میدونید بگید.

میشه واسم یه صلوات بفرستین این بار بچمو صحیح و سلامت بدنیا بیارم🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوده و‌الان خوبه نگران نباش

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2731

ن بابا نگران نباش...خواهرم اینقد استرس داشت و دو بار رفت سونو واژینال(بهش گفته بودن شاید خارج رحمی باشه و تا 7 هفته هیچی دیده نمیشده)اما خداروشکر الان خوبه اما بخاطر همون سونو ها به خونریزی افتاد و نزدیک بود سقط شه.....

بیخیال باش بابا....من تا 12 هفته نرفتم اصلا

ممنون از حرفاتون.

ولی من چون دوتا سقط داشتم قبلا البته بارداری شیمیایی بود و اصلا ساک تشکیل نمیشد..سونو چیزی نگفت که کوچیکه و اینا.ولی نمیدونم چرا نگرانم اخه 

الان فقط اندازه کنجده یه دونه کنجد بگیر تو دستت ببین سایزشو حالا بچتو تصور کن اون وقت نگرانیت  از بین می ره 😍😍انشاالله بارداری راحتی داشته باشی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738
شما باردار بودی با این اندازه من الان شرایط شمارو دارم

اره من صدای قلبشم بعد یه هفته گوش دادم

اما هفته ۹سقط شد