2752
2734
عنوان

سرپرستی از بچه برای دختر مجرد

| مشاهده متن کامل بحث + 13137 بازدید | 146 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن نمیدن فقط ب زوج میدن ک هم پدر داشته باشه هم مادر باید ی خونه 2 خوابه ام ب نامش کنی و..... 

ن اون شرط خونه زدن رو برداشتن . الان سه چهار ساله ک دختر مجرد هم میتونه مادرشه

از ماست که بر ماست 
2731

عزیزجان اینطوری نگو !! اصلا حرف درستی نیست! یعنی چی بچه هایی که کسی دوستشون ندارن؟!!!

همه ی بچه ها دوست داشتنی ان همشون...

ممکنه الان اینطوری بگی بعد خدایی نکرده زبانت عادت کنه تو روی خوده بچه هم بگی و دلش رو بشکنی....

و اینکه خیر انتخاب بچه ب عهده ی خودته...

و اکثرا 35 سال ب بالا ارجعیت داره ب 30 سال ب بالا....

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
 بله عزیزم الان چند ساله که میشه ولی فقط دختر میتونی انتخاب کنی پیشنهاد میکنم بچه ی بالای ۶یا ۷ ...

از چند سال به بالا میشه؟ چجور میشه انتخاب کرد؟ چجوری بچه رو نشون میدن؟ 

از ماست که بر ماست 

مگه اون خانم بازیگر که اومد برنامه ماه عسل ندیدین بهش داده بودن یه دختر خیلی ناز خودشم انتخاب کرده بود اونموقع سخت بوده ولی الان فک کنم راحت تر میگیرن

من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هرچه کرد آن آشنا کرد...😔
اصلا امکان نداره بچه بی پدر باشه 😳😳😳قانون داره الکی نیست ک

عزیزجان الان چند ساله که این کار رو میکنن درباره اش میتونی تحقیق هم بکنی....

و قانونی هم هست کاملا!

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
جدی ؟ حق انتخاب به چه صورت یعنی بچه رو نشون میدن قبلش؟ نمیخام اول انتخاب کنن بعد بچه سرخورده بشه . ی ...

والا دختر خالم بخاطر شغلش ک پزشکه برای معاینه بچه ها ب صورت خودجوش بهزیستی میرفت

این دخترو دیده و

بعد از ی مدت ک رفت و امد داشته اونجا شدیدا به دلش نشسته و پیگیر کاراش شد!ی خونه ب اسم دخترش زده و الانم پیششه!

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

نیازی نیست که بچه رو بهت بدن شما میتونی حضانت یه یا چند بچه رو به عهده بگیری و هر وقت خواستی به دیدنشون بری 

هزینه های تحصیل و پوشاکشون رو تقبل کنی و ببریشون بیرون و بهشون محبت کنی یه جورایی حامی وپشت و پناهشون بشی

واینکه خودت میتونی انتخابشون کنی

خیلی کار پسندیده ای است و برکتش تو زندگیتون اشکار میشه

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
حتما اشنا چیزی داشتن😑😐اون بچه بزرگ شه حس ی مرد بالا سرش میخواد

😐خب مادر داره دیگه . پدرشم انگار فوت کرده مثل همه .ازدواج میکنه مرد هم خواهد داشت

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706