2752
2734
عنوان

سرپرستی از بچه برای دختر مجرد

| مشاهده متن کامل بحث + 13137 بازدید | 146 پست
بله میتونی خودت انتخاب کنی ولی ب دخترای مجرد فقط بچه دختر میدن

مطمئنی حق انتخاب دارم؟ میدونی بچه رو چجور نشونم میدن ؟ میبرن داخل اقامتگاه بچه ها ؟ 

از ماست که بر ماست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید شما بعد ۳۰ سال دیگه ازدواج نمی کنید؟؟؟

چرا عزیزم اگه مرد خوب پیدا شه اصلا برام مهم نیست مطلقه باشه یا حتی بچه داشته باشه . فقط مرد باشه . اگه بچه هم ب سرپرستی بگیرم همه چیو طبق صلاح اون انتخاب میکنم ازون ببعد

از ماست که بر ماست 
چرا عزیزم اگه مرد خوب پیدا شه اصلا برام مهم نیست مطلقه باشه یا حتی بچه داشته باشه . فقط مرد باشه . ا ...

حالا بپرس اما فک کنم به دخترای میدن که کلا مجرد باشن و ازدواج نکن

2731
حالا بپرس اما فک کنم به دخترای میدن که کلا مجرد باشن و ازدواج نکن

نه میدونم میدن . دختر ازدواجم کنه ک چ بهتر علاوه بر مادر پدر هم نصیب بچه میشه . ولی حب مثل اینکه صلاحیت اون اقا بخوبی چک میشه درصورت تایید میتونن ازدواج کنن . در صورت واجد صلاحیت نبودن اقا بچه رو میگیرن

از ماست که بر ماست 
مطمئنی حق انتخاب دارم؟ میدونی بچه رو چجور نشونم میدن ؟ میبرن داخل اقامتگاه بچه ها ؟ 

اره مطمعنم ولی دیگ اونشو نمیدونم ک چطور نشونت میدن

ناپلئون بناپارت :یک کورد را میتوان کشت ولی نمیتوان شکستش داد.  
نمیدونی پروسهزمانیش چقدره؟ فرض رو میزاریم بر اوکی بودن همه شرایط دختر . و بچه از چند سال ب بالا میدن ...

عزیزم واقعا نمیدونم ولی یادمه گفت  چون اولیت اول با زوجهایی هست که بچه دار نمیشن و خانومای مجرد بالای سی اولویت دومن و این که دختر بچه ها کمتر از پسر بچه ها به بهزيستي سپرده میشن و بیشتر این زوجا دختر میخوان پروسه اش طولانیه

سلام منم 28 سالمه و مجردم و قصد دارم دو تا بچه رو به سرپرستی قبول کنم خیلی وقته دارم فکر میکنم اما یه مشکلی که دارم اینه خواهرزاده هام رو با اینکه خیلی دوسشون دارم مدت زیادی نمیتونم تحمل کنم میترسم بچه خودمم اینطوری باشه و پشیمون بشم. مشکل از منه یا خواهرزاده هام؟؟؟

بنظر من اینکارو نکن اگه دختری وتاحالا ازدواج نکردی امکان داره بعدا پشینون بشی و یه مورد ازدواج خوب پ ...

خب حالا اگه مورد ازدواج خوب بیاد؛ بچه مگه مانع ازدواجش میشه؟ بچه ی خودش که نبوده؛ به سرپرستی گرفته

اصلا امکان نداره بچه بی پدر باشه 😳😳😳قانون داره الکی نیست ک

مگه بی پدری مشکلش چیه اخه!؟؟

مهم اینه زنه از نظر اقتصادی اوکی باشه. چرا همش همه میخوان یه مرد ور دل ادم باشه اخه😑😑 چی مگه توی مرد هست!!!

بچه باشه میگن پدر میخواد. زن باشه میگن شوهر میخواد. ای بابا

نه میدونم میدن . دختر ازدواجم کنه ک چ بهتر علاوه بر مادر پدر هم نصیب بچه میشه . ولی حب مثل اینکه صلا ...

عزیزمممم کیف کردم با تایپیکی که گذاشتی و کل پیام‌ها رو خوندم و دعا کردم با این قلب مهربونی که داری، به آرزوت برسی

ممنون میشم اگه دوست داشتی بهمون خبر بده که تاحالا اقدام کردی برای فرزند خواندگی یا نه؟😍