2737
2739
دوستان عزیزم سلام ،

من در هفته 12 بارداری برای تعیین جنسیت سونو گرافی رفتم که سونوی معمولی ( 2 بعدی ) بود البته دکتر گفت 90 درصد درست تشخیص می دهم

حالا چون مامانم می خواد بره مسافرت شهرهای مرزی و می خواد که برای سیسمونی من هم خرید کنه می خواستم بدونم آیا می شه به سونو اطمینان داشت

یا صبر کنم چند وقته دیگه دوباره برم سونو ؟

البته جنسیت را هم دختر تعیین کرد

ممنون از نظراتتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان شادمانه
من تو هفته 13 رفتم دکتر گفت احتمالا دختر ولی سیسمونی دخترونه فعلا نخر
بعد هفته 20 رفتم گفت صد در صد پسره
تو هم به این سونو اطمینان نکن .............مخصوصا که گفته دختره ........حالا اگه میگفت پسره یکم بیشتر میشد اطمینان کرد
2728
2738
با خواهرم رفته بودم سونو دکی گفت خوب جنین هم که دختر است

خواهرم گفت دخترهههههههههههه البته نه به منظوری هااااااااااااااااااااااااااا

بعد دکی فکر کرد ما خوشحال نشدیم گفت که 90 درصد بله

ولی اولش که رفتیم همچین با اطمینان گفت که من دستگاهم خیلی دقیقه و خیلی درست می گم
نمی دونم ندا جون چرا نسبت به مادرهای دیگه عجول ترم همش دلم میخواد زود تر بدونم، اسم بچه ام رو زودتر

انتخاب کنم ،وسایلش رو زودتر خرید کنم و خلاصه دوست دارم تند تند همه کارها رو انجام بدم

این خیلی بده نه ؟ دیگران فکر می کنند چرا اینقده می پرسم و اصرار دارم زودتر بدونم بچه چیه ؟

حتی خود دکی هم فکرش منحرف شد
مامان شادمانه جون سلام

عزیزم سونو تو هفته های پایین خیلی احتمال اشتباه داره دختر عموی من هفته 12 بهش گفتن دختر هفته 16 گفتن پسر و پسر شد
واسه خود من هفته 14 گفتن به نفع پسر چیزی نمیبینیم ولی قطعی نمیشه گفت دختره
هفته 19 رفتم گفتن قطعا دختره. منم خیلی هیجان خرید داشتم. سعی کن خودتو با خریدایی که به جنسیت ربطی نداره سرگرم کنی تا ایشالا هفته 20 به بعد
تازه من میخواستم اتاق دختومو کاغذ دیواری کنم و تخت و کمدشو سفارش بدم همه به دلم شک انداختن که با یک سونو نرو خرید بزار اگه سونو بعدی هم همینو گفت خرید کن
تو همانى که میاندیشى
2706