2733
2734
عنوان

پسری ک عاشقشم ازم ناراحته

112 بازدید | 4 پست

خانوما من حدود 5 سال با ی نفر بودم اما خیلی اذیتش کردم خیلییییی 

وقتی فهمیدم ک چقدر بچه بازی درآوردم اون کلا نسبت ب من سرد شد النم چندماهیه قهره 

نمیدونم چیکار کنم 

دوسش دارم اما میترسم پی امش بدم بدجور باهام رفتار کنه 

خیلی تغییر کرده خیلیییی

🖤

بیخیااال

انواع قاووت(قوتو) کرمان و سرلاک خانگی برای شما عزیزان و نوزادان شما که تاثیر زیادی در وزن گیری دلبدنتون داره هم خیلللی خوشمزه اس هم فواید زیادی داره (سرلاک شش ماهگی و هشت ماهگی)تلگرام(sokot343)  من یه زن مستقل و محکمم که برای زندگی خودم و دخترام تلاش میکنم

منم با شوهرم اوایل رفتار بچه گونه زیاد داشتم هنوز دلش از من پره چند سال طول کشید تا دوباره بهم اعتماد کنه 

باید سختیشو به جون بخری اگه دوسش داری خیلی سخته بهت توهین میکنه ولی عذر خواهی کن و بمرورررررر از دلش در بیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

+سلام ببخشید میشه برگردی

_سلام معذرت میخوام میشه برگردی

هیچکدوم بخاطر غرور ارسال نشد 😓🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728

https://t.me/joinchat/MknCW1jB-SPzcWHwhO3LpQ

این لینک برا تلگرامه شاید کمکت کنه تو این ماجرا عزیزم

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤