2752
2734
دوستان عزیز سوال اولم:پسرم یک سالو نیمست. دست بزن داره گاهی.موهای خواهرش رو که 4سالو نیمست یا منو میکشه.یا عصبی میشه مثلا میزنه مارو.گاهی هم یچیزی میزنه تو صفحه تلویزیون.چیکارش کنم؟ 2:سریال devios maids رو از کانل تی وی پرشیا 2 میدیدین؟تموم شد آیا یا ادامه داره؟
رفتار پسرت طبیعیه یه کم بزرگتر بشه درست میشه اون سریال رو چند وقته ندیدم از اون قسمتی که فیلم چیز از خودشون گرفته بودن دیگه وقت نکردم ببینم
بهترین حس من تو زندگیم کنار تو و پسرم بودنه
برای پسرت که اون هنوز خیلی کوچیکهدکه بخوای بگی از عمد انجام میده اما ممکنه دوتا دلیل داشته باشه 1.خودشو کسی زده و یاد گرفته 2.وقتی میزنه بطور منفی خودشو نشون میده چون طرف مقابلش یا جیغ میزنه یا گریه ... اما راهکار بنظرم باید وقتی که میزنه اصلا اصلا واکنش نشون ندین فقط سریع یا خودشو خواهرشو بغل کنید و از اون مکان دور کنید بدون اینکه کلامی حتی صحبت کنید و مثلا سرشو با کار دیگه ای گرم کنید چون سنش کمه روشهای تنبیهی یا محدود کردن هنوز جوابگو نیست
دل های پاک خطا نمیکنن ... سادگی میکنند و امروز سادگی پاک ترین خطای دنیاست ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید