2737
2734
عنوان

فروش موم عربی اصل

663 بازدید | 23 پست

فروش موم عربی اصل  از تولید ب مصرف قیمت هارو مقایسه کنین خودتون متوجه میشین با بهترین کیفیت

در من هست هزار من ، که گر بشکند یک من ،زاده شود منِ دیگری...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مطمئن باشین با این قیمت و این کیفیت هیچ جا پیدا نمیکنین البته برا خودم نیست خالم چون شوهرش تو تولیدی موم کار میکنه با این قیمت میفروشه

بسته های ۲۵۰ گرمی ۱۲۰۰.  بسته های ۳۰۰ گرمی ۱۴۰۰۰. بسته های ۵۰۰ گرمی ۲۲۰۰۰

من ۵۰۰گرفتم ۴۴تومن😐

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

فک میکردم الان همه بریزن سر و دست بشکونن 😂😂 قیمتش عالیه عاالی هیچ جا با این قیمت این جنسو پیدانمیکین

مطمئن باشین با این قیمت و این کیفیت هیچ جا پیدا نمیکنین البته برا خودم نیست خالم چون شوهرش تو تولیدی ...

وااااااااااااااااای دیدی تبلیغ بود تاپیک قبلیتم😂😂😁

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
2738
من ۵۰۰گرفتم ۴۴تومن😐

همون من تعجب کردم ک چرا کسی هیچ ری اکشنی نشون نداد 

ایناهم چون شوهر خالم تو تولیدیش تو شیراز کار میکنه با این قیمت میده

من ۵۰۰گرفتم ۴۴تومن😐

عزیزم حالاشماهم ازش نتیجه گرفتین

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
وااااااااااااااااای دیدی تبلیغ بود تاپیک قبلیتم😂😂😁

نترکی 

خب یکی از فوایدشو گفتم حالت خوب نیستا

بیا خوبی کن😑😑

عزیزم حالاشماهم ازش نتیجه گرفتین

خیلی عالیه البته کیفیت محصول ایشونو نمیدونم من از داروخونه گرفتم 

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
خیلی عالیه البته کیفیت محصول ایشونو نمیدونم من از داروخونه گرفتم 

خیالتون راحت عالیه من خودم استفاده کردم

2706