2733
2734
عنوان

شما حاضرین سر چنین کاری بروید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 49 پست
منظورتون کمک پرستاره خوب بستگی داره کدوم بخش باشی اگر توی کلینیک یا بخشهای جراحی و داخلی باشی رفت و ...

بیمارستان ما کمکی و بیمار بر یک نفره

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر کارم هل دادن ویلچر و برانکار هست

قطعا تنها نیستی چون اکثر بخشها یه کمک پرستار اقا دارن و یه خانم حتی بعضی بخشها  که رفت و امدشون زیاده ۲ تا اقا و یه خانم و اکثر کارهای بیرون بخش رو به افایون میدیم 

2731
عمراااا من سه روز رفتم فروشندگی کردم پدرم در اومد

خیلی بایدصبور باشی و سختی تحمل کنی

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
خیلی بسختی میگذرونم داغون و له میشم تا کار تموم شه تعطیل شم بیام خونه

منم همینطوری بودم...ولی الان بعد از 5 سال بیکاری خیلی پشیمئنم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
بیمارستان ما کمکی و بیمار بر یک نفره

دیگه بستگی به خودت و روحیت داره کارهای بیمارستان همه سنگین هستن از نگهبان دم در گرفته تا خدمات تا کمک پرستار تا پرستار و همه پزشکها همه کارشون سنگین هستش  

منم همینطوری بودم...ولی الان بعد از 5 سال بیکاری خیلی پشیمئنم

شماهم شغلتون مثل من بود.بری یه مشکل نری هم بازم مشکله

2740
دیگه بستگی به خودت و روحیت داره کارهای بیمارستان همه سنگین هستن از نگهبان دم در گرفته تا خدمات تا کم ...

ممنونم عزیزم بابت راهنماییتون

شماهم شغلتون مثل من بود.بری یه مشکل نری هم بازم مشکله

اره بابا... افتضاح.. حقوقش قانون کار بود.... راهش  دور... بدون پیشرفت.. ولی از بیکاری بهتره.. حداقل هر وقت کار بهتری بتشه سابقه کار داری

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
چرا هست. همون کمک بهیار که بیمار رو از بخشی به بخش دیگه میبره

عزیزم من پرستارم این اسم بیمار بری که دارید میگید سالهاست که دیگه در هیچ بیمارستانی وجود نداره متظورتون کمک پرستار یا همون کمک بهیار هستش مه یکی از وظایفشون حابجایی بیمار هستش ولی توی هر بخشی ۲ نفر هستش ۱ خانم و ۱ اقا 

اره بابا... افتضاح.. حقوقش قانون کار بود.... راهش  دور... بدون پیشرفت.. ولی از بیکاری بهتره.. ح ...

بجاش الان آرامش داری و بدنت از دست نمیدی

عزیزم من پرستارم این اسم بیمار بری که دارید میگید سالهاست که دیگه در هیچ بیمارستانی وجود نداره متظور ...

بله

2706