2737
2739
عنوان

شما حاضرین سر چنین کاری بروید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 49 پست
آدم یه وقتایی مجبوره یه کارایی انجام بده. به خاطر مسائل مالی یا بخاطر بیمه

مجبوری کار میکنم علاقه ای ندارم

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐

برو عزیزم همه کازا همینه.... کار پیدا نمیشه... نری سرکار عذاب وحدانش بیشتره

شاید بعدا وصعیت کار بهتر بشه

من اینکارو کردم پشیمونم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوراب واریس بپوش و برو .

پوشیدم فایده ای نداشت کار از کار گذشته

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
2728
ای بابا ول کن عزیز جان بدتر نکن حالتو .

ممنونم عزیزم

بیمار بر

بیمار بر یعنی چی توی بیمارستان اصلا همچین شغلی وجود نداره کمک پرستار هستش فقط که برای کارهای پاراکلینیک بیمار رو از بخش بیرون میبره و خدمات داریم که خدمات اصلا با مریض کاری نداره 

برو عزیزم همه کازا همینه.... کار پیدا نمیشه... نری سرکار عذاب وحدانش بیشتره شاید بعدا وصعیت کار بهت ...

خیلی بسختی میگذرونم داغون و له میشم تا کار تموم شه تعطیل شم بیام خونه

2740
بیمار بر یعنی چی توی بیمارستان اصلا همچین شغلی وجود نداره کمک پرستار هستش فقط که برای کارهای پاراکلی ...

کمک بهیاری خوندم ولی بیمار برم بیشتر

خیلی همین کار رو هم ندارن. خداروشکر کن. اگه به خاطر این کار بیمار شدی برو دنبال از کار افتادگی

خب چجوریه ؟

بیمار بر یعنی چی توی بیمارستان اصلا همچین شغلی وجود نداره کمک پرستار هستش فقط که برای کارهای پاراکلی ...

تو بیمارستان بیشتر بهمون میگن بیمار بر

کمک بهیاری خوندم ولی بیمار برم بیشتر

منظورتون کمک پرستاره خوب بستگی داره کدوم بخش باشی اگر توی کلینیک یا بخشهای جراحی و داخلی باشی رفت و امدت زیاده اما اگر بخش ویژه باشی کار زیادی نداره برای بیرون بیشتر توی بهش کار داری مثل پوزیشن دادن به مریضا

ها / یا کمک برای غذا خوردنشون یا تعویض لباسشون 

بیشتر کارم هل دادن ویلچر و برانکار هست

2706