2737
2734
عنوان

توسل به مادر امام زمان عج🌷باصلوات🌷سفره صلوات🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 1751 بازدید | 313 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زمان تا اول تابستان

سلام استاتر جان ببخشید من هنوز فرصت نکردم بفرستم صلواتمو دقیقا تا چندم وقت دارم تاریخ بگو 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
سلام استاتر جان ببخشید من هنوز فرصت نکردم بفرستم صلواتمو دقیقا تا چندم وقت دارم تاریخ بگو 

تا ۱ تیر هستش اما اگ نتونستی کامل کنی تا ۱۵ تیر کامل کنم عزیز🌹حاجتت روا انشاالله🌹التماس دعا🌹

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
2738

۲۰۰ تا صلوات برا قبولی در مصاحبه شغلیم التماس دعا دارم دعام کنید برا این کارم قبول بشم و انتخاب بشم خیلی به این کار نیاز دارم.انشالله همه حاجت روا بشیم

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
۲۰۰ تا صلوات برا قبولی در مصاحبه شغلیم التماس دعا دارم دعام کنید برا این کارم قبول بشم و انتخاب بشم ...

الهی حاجتت روا بشه عزیز🌹مشکلت حل بشه انشالله🌹🌹التماس دعا🌹

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
100تاصلوات به نیت حل شدن مشکلات خانوادم وارامششون

حاجتت روا عزیز🌹و مشکلت حل بشه الهی🌹التماس دعا🌹🌹

تا ۱ تیر هستش اما اگ نتونستی کامل کنی تا ۱۵ تیر کامل کنم عزیز🌹حاجتت روا انشاالله🌹التماس دعا🌹

چشم ممنون😘

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)