2733
2739
عنوان

يه درگيري پيش اومد بين مادرشوهر و نامزدم كه باعثش منم تقريبا

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه هواتو داره تو که چیزی نگفتی مادر شوهرت گیر داده اونم اعصابش خورد شده

منم ي كوچولو ميگفتم بهش ك مانانت خيلي اين حرفو تكرار ميكنه 😶

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
2731

بخاطرتونبوده عزیزم بایدجلوشوبگیره من مادرشوهرم ازهرجاردمیشدیم میگف این دختره ماواس پسرمون میرفتیم خاستگاری😡😡منم ب شوهرم گفتم مامانت میخادچیوثابت کنه بهش بگوتکرارنشه خخ ک خدارشکرتکرارنشد😂

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

تو دعوا پسر مادری ن دخالت کن ن هیچی حتی ب همسرتم نگو چرا اینجوری گفتی اصن هیچی نگو فک کن اصن هیچی نشنیدی هیچی  

چون دعوا مادر پسریم مثل دعوای خواهر برادری الان دعواس دو مین دگ اشتین

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
قيافم بيبي فيسه خيلي كمتر ميزنه 🤪١٦٢

خوبی ک.

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

کاسه داغتر از آش نشو ،اگع امروز نمیگفت بعدا ها با حرفای بدتر دلتو میشکست شوهرتم به اعتراضت توجهی نمیکرد چونکه قبلا که هواتو داشته کاسه داغتر از آش شدی...تو یه موقعیت بهتر بعدها تشکر کن هواتو داشته

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2740

به نظرم دخالت نکن موضوع رو کش نده خوب حرف بد زده بچه شم بهش پریده هزار دفعه ممکنه مادر و پسر بحث کنن تو سعی کن سکوت کنی خودشون آشتی میکنند اگرم میتونی مهرتو تو دل مادرشوهرت بنداز و یه کاری کن دوستت داشته باشه. من مادرشوهرم فرشته است یه زن خوب و بی نظیر ولی اوایل که من تازه بودم یکم در مقابلم جبهه میگرفت کم کم این خودم بودم که سعی کردم اعتمادشو جلب کنم و یه کاری کنم دوستم داشته باشه.

خوبی ک.

مرسي❤️💓

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
2706