2733
2739
عنوان

تو رو خدا کمکم کنید

81 بازدید | 25 پست

بچه ها من اصلا حالم خوب نیست امروز دوباره بهش زنگ زدم میگه من دیگه به اون رابطه برنمیگردم.

خودم خراب کردم همه چیز رو بعد سه که پشیمون برگشته بود رفتیم پیش مشاور همه چیز خرابتر شد

تو رو خدا بگید چکار کنم دوباره برگرده تا بتونم گذشته رو جبران کنم.

دوستم به نظرم ضعف نشون بدي بدتره و بيشتر فاصله ميگيره.. چون منم شرايطت رو داشتم و انقددددد گريه زاري كردم كه ديگه جوابمم نداد و خيلي وضعيت حادتر شد. واسه همين اروم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستم به نظرم ضعف نشون بدي بدتره و بيشتر فاصله ميگيره.. چون منم شرايطت رو داشتم و انقددددد گريه زاري ...

آخرش چی شد تموم شد رابطه تون؟  اینکه میدونم خودم خرابش کردم داره دیوونم میکنه خیلی دوستم داشت خودم همه چیز رو خراب کردم

آخرش چی شد تموم شد رابطه تون؟  اینکه میدونم خودم خرابش کردم داره دیوونم میکنه خیلی دوستم داشت خ ...

ببين اروم باش، من چنتا پستت رو خوندم، هر دو مقصر بوديد. 

خواهري دوستي كسي رو نداري واسه وساطت؟ يا يه بزرگتر..

ببين اروم باش، من چنتا پستت رو خوندم، هر دو مقصر بوديد.  خواهري دوستي كسي رو نداري واسه وساطت؟ ...

نه هیچکس نیست

اصلا حالم خوب نیست من خیلی مغرورم ولی الان غرورمو به خاطرش زیر پا گذاشتم ولی میگه دیگه برنمیگرده....

2738
نه هیچکس نیست اصلا حالم خوب نیست من خیلی مغرورم ولی الان غرورمو به خاطرش زیر پا گذاشتم ولی میگه دیگ ...

ميدونم چي ميگي... نظر مشاورت رو خوندم، ببين همه سعيت رو بكن خودت رو دريابي.. اگه سك درصد بخواد بياد، به هواي غرورت مياد، ميدونم حرفام به نظرت سخت و محاله، ولي هممممه سعيت رو بكن

ميدونم چي ميگي... نظر مشاورت رو خوندم، ببين همه سعيت رو بكن خودت رو دريابي.. اگه سك درصد بخواد بياد، ...

وقتی برگشت میگفت من مقصر بودم اومدم جبران کنم هر کاری بگی میکنم ولی وقتی رفتیم مشاوره گفت و هر دو تاتون خودشیفته هستید و نباید با هم ازدواج کنید کلا عوض شد هر چند بازم همش میگفت خیلی دوستم داره و دنبال این بود که زودتر تاریخ عقد رو مشخص کنیم که مامان من زنگ زد خونشون و دوباره همه چیز خراب شد تو همه این اتفاقا هم من سریع بلاکش میکردم از همه و ....

نمیگم اون تقصیری نداشت ولی من اصلا عاقلانه رفتار نکردم  و با دست خودم رابطه 6 ساله با کسی رو که عاشقش بودم به نابود کردم 

وقتی برگشت میگفت من مقصر بودم اومدم جبران کنم هر کاری بگی میکنم ولی وقتی رفتیم مشاوره گفت و هر دو تا ...

ميفهمم...

ببين اول مامانت رو راضي كن لطفا، اين خيلي مهمه، با خانواده ت حرف بزن

وقتی برگشت میگفت من مقصر بودم اومدم جبران کنم هر کاری بگی میکنم ولی وقتی رفتیم مشاوره گفت و هر دو تا ...

میدونم دیگه برنمیگرده ولی من تازه فهمیدم که چقدر دوستش دارم و بدون اون نمیتونم زندگی کنم 

ولی دیگه براش اهمیتی نداره اونکه طاقت دیدن اشکای منو نداشت حالا انقدر نسبت بهم بی تفاوت شده 

خیلی دردآوره....

ميفهمم... ببين اول مامانت رو راضي كن لطفا، اين خيلي مهمه، با خانواده ت حرف بزن

گفتم بهشون گفتم که من بدون اون نمیتونم زندگی کنم الان دیگه میگن به ما ربطی نداره خودت میدونی هر کاری دوست داری بکن ولی بعدش دیگه هر تصمیمی بگیری خودت باید مسوولیتش رو قبلو کنی

گفتم بهشون گفتم که من بدون اون نمیتونم زندگی کنم الان دیگه میگن به ما ربطی نداره خودت میدونی هر کاری ...

😔😔😔😔 ببين كي بهت نزديك تره؟ فاميل خانواده اقوام، اروم باش خوب فكر كن با اوني كه بهت نزديك تره بيشتر دوستت داره حرف بزن، اوني كه الان دلش واسه شرايطتت به درد اومده