2737
2739
عنوان

بهم ولخرجی یاد بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 52 پست

خرید خرید خرید 

ندارم عیچی ندارم بپوشم 

اخه لین چه وعضشه این لباس رنگ پریده ها چیع اخه 

عشقم یه طلا دیدم عالی کر من فقط به من میاد گفتم اگه به عشقم بگم حتما میخره برام .عزیزم زنو و ارایش کردناش لوازم ارایشیم تموم شده 

عزیزم خودت که میدونی من خیلی حساسم بریم دکتر پوست ببینم لین جوش ریزه کوچوله روی پیشوتیم برا چیه 

عشقم رنگ موهامو میخوام عوض کنم  اخ بهم نمیادعزیزم حسابم خالیه خودت که میدونی دلم میگیره 😂😂

درخواست🚫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مثلا بهش بگو کرم بدن خارجی میخوام که کمش 400هست یه مارک خوب که اونم خوشش بیاد بگو بخره چیزایی که اونم ازش خوشش میاد بخر مثلا ست خواب 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2731

برو باشگاه.

برو رانندگی یاد بگیر.

کلاس خیاطی

کلاس آرایشگری 

کلاس زبان

کلاس شیرینی پزی

کلاس  روانشناسی

کلاس  طب ایرانی

کلاس خطاطی

کلاس چرم دوزی

کلاس بافتنی

و ...

من که به تو نارو نزدم حضرت عشق/پس چرا زندگی ساده من ریخت بهم
چیه؟

یه قانون بزار هرچیزی میخری بهترین بخر.کفش لباس لوازم آرایش حالا بستگی به درآمدت داره ولی تو نوع خودش یکی از بهترین هارو بخر اصلا پاتو تو مغازه های ارزون فروشی و...نزار.یه مانتو بخر تو یه فصل ولی مزونی و گرون بخر با جنس خوب نه ۵تا مانتو زپرتی که بعد دوروز دلتو بزنه.اینو اصلا برای شوهرت جا بنداز که تو همیشه دنبال بهترینهایی و به کم و جنس بد راضی نیستی.این درمورد سلامتی جسمت هم باید باشه ها ینی الویت سلامتیه پس چکاب و...دندون و...همه چیز سرجااااااش

من هم‌ اکنون روی فرکانس سپاس هستم و تمام چیزهای خوب مال من است🌱🌸🌸🌸
2740

دوستم میگفت همسرم پولاش خرج خونه پدومادرش میکنه بارهامیشدمثلامادرشوهرم میود یه چیزی ازخونمون برمیداشت میبرد دگه نمیدادمنم شروع کردم ازموادغذایی همیشه  بهترین غذاهاروپختم وخریدهام هم زیادمیشد لباس میخریدم لوازم ارایش هله هوله میگفت همیشه اینقدرخرج میتراشم تاپولی نمونه به کسی بده

چطوری با زبون رامش کنم؟

اصلا ب روش نیار ک پولاشو میده ب خونوادش ناراحتی اونوقت از لج حرفتو گوش نمیده

فقط هر هفته جمعه مثل من😂 برین بیرون مثلا بگو فلان چیز لازممه بخر بعد اون بگو فلان چیزم یا لوازم آرایشی لازم دارم عزیزم برام بخر... 

هرچی مارکداره گرونه بخر قناعت نکن😂😍😋

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

مثلا اگ مانتو طوسی خریدی نمیتونی ک با شال زرد ک تو کمدت داری بپوشی، باید بری ی شال آبی یا صورتی یا سفید مشکی براش بخری

خب حالا شال و خریدی، نمیشه ک با شلوار آبی کاربنی بپوشی،ی لگ خوشگل لازم داری، کیف و کفش ست مشکی هم اسپورت هم مهمونی هم میخای

خیلی بده بخدا من مثه خلا همشم اینترنتی چیزاییم ک لازمم نیس ولی خوشم میاد میگیرم

ن من همه چی لازممه تموم نمیشه لعنتی😂😂😋

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706