2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم خیلی اذیت میکنه 😔😔

2819 بازدید | 51 پست

من یه خواهر شوهر دارم که چندسال پیش تو عقد طلاق گرفته اون طور که من شنیدم بیشتر علت طلاقش خودش بوده

به همین خاطر خیلی بداخلاق و عصبی شده

خانواده شوهرم خیلی دوسش دارن تو خونشون حرف حرف اونه نمیدونم چرا! داداشاشو خیلی دوس داره اما از عروس متنفره

ما 3 تا جاریم اینقد باهامون دعوا میکنه😩😩😩😐

یکی از جاریام بیچاره اصلا نمیاد خونه مادرشوهرم همش بهانه میاره،ولی من میدونم بخاطر اینه

یکی دیگه از جاریام دخترعمشونه اینقد بهش زور میگه

بهش زنگ.زده گفته تعطیلات عید فطر نری خونه مامانت بیا اینجا کارگر و بنا داریم

من مشکلی ندارم برم خونشون آخه مادرشوهرم خیلی مهربونه اما این دخترش خیلی اذیت میکنه

اونجا میریم کلا کارای خونه با ماست،غذا درس کردن ظرف شستن مامانشم که میخواد بیاد کمک نمیذاره میگه بشین پا درد داری😶😶😶

حالا کاش بذاره خودمون کارا رو انجام بدیم میاد دخالت،این غذارو اینجوری بذار اونو اونجوری

بعد اینقد توضیح میده اصلا سر آدم درد میگیره😔😔😔😔😞😞

من خیلی بهش اهمیت نمیدم.خیلی باهاش صمیمی نیستم

اما اون یکی جاریم که فامیلشونه خیلی لی لی به لالاش میذاره،اینقد بدبختو اذیت میکنه

شوهرم دوس نداره منو ببره اونجا خودش میبینه خواهرش اذیت کاره،یبار اینقد ظرف شستم کمرم گرفته بود این دخترم نشسته بود،شوهرم اومد کمکم میخواس بترکه از حسادت اومد ظرفارو کمکم شست دیگه اونم با کلی غرغر،که اینا چیه مگه چندتاس شوهرت گناه داره،ایشش اصلا سردرد شدم😤😤😤😤

تو همه کاری دخالت میکنه وقتی خونشونیم صبح خیلی زود بیدار میشه سروصدا همه رو بیدار میکنه

بچمونو اذیت میکنه(البته من اینقد سر بچم ناراحت بودم  کوچولو بود اذیتش میکرد که دیگه باهاش دعوا کردم یه مدت قهرو نرفتم خونشون،دیگه خیلی سمت بچه من نمیاد)

میاد لباسامونو نگاه میکنه اگه نو باشه دعوا میکنه که چرا نو گرفتید همش شوهراتون کار کنن شما خرج کنین،البته من خودم کارمندم باز زورش میگیره به منم میگه پولاتو جمع کن کمک شوهرت کن خرج نکن اینقد😒😒😒😒😒

کلا خیلی اذیت میکنه خودشونم میبینن خیلی اذیتمون میکنه اما نمیدونم چرا چیزی نمیگن

یه برادرشوهر مجرد دارم خیلی با این خواهرش دوس نیست یبار با مادرشوهرم و اون نشسته بودیم تعریف بهش گفتم دیگه وقتشه شمام ازدواج کنین

گفت آخه با این دختره میشه عروس آورد تو این خونه،دیوونش میکنه اینقد دق میده بهش😐😐😐😐😐

مامانش یکی زد بهش

حالا خانم زنگ زده که فردا بیاید خونه ما،ولی من میخوام برم خونه مامانم دوس دارم خواهرمو ببینم

خدا بداد برسه چقد دعوا کنه بعدا

هرچی هم خواستگار براش میاد وقتی باهاش حرف میزنه فرار میکنه این موضوع هم عصبانی ترش میکنه

ببخشید طولانی شد💋💋💋❤️❤️❤️

من بودم ی بار همچی میزدمش ک صدا بز بده دیگه ب من دستور نده تقصیر خودتونه ک بهش رو میدین مگه کیه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وااااای خدا 

یعنی برای رفتن ب خونه مامانت هم میخوای از اون اجازه بگیری؟؟؟

پاشو برو خونه مامانت وقتی هم خواهزشوهرت حرفی زد جوری برین بهش ک بتمرگه سرجاش😠😠😠😠😠

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

منم خواهرشوهرم مجرده ولی در این حد اذیت نمیکنه

یه کم پرحرف و پرروعه  

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
کلا از زندگیت بندازش بیرون محل نذار بهش آرامش به ارمغان بیاد

نمیشه شوهرم اینا خیلی بهش اهمیت میدن

تقریبا تمام تعطیلات هم باید بریم خونه اونا

وای از فکر فردا که میخوام برم اونجا سردرد میشم

2740

خواهر شوهر منم طلاق گرفته خیلی پروش کردن همش میگن بدبخته فلانه ... اخرش به مادرشوهرم گفتم یه بار والا بلا تقصیر من نبوده که ایشون زندگیشون از هم پاشیده که حالا من باید تاوان بدم...

دخترم تمام زندگی من
وای خسته شدم چقدر اخلاقش مزخرفه سر کار نمیره مشغول بشه؟ مگه به خواستگارای بیچاره چی میگه همه فرار می ...

نه سرکار نمیره

دیپلمه

یه خواستگار خوب از فامیلای ما اومده بود براش من معرفی کردم

به طرف گفته بود من اصلا حوصله و اعصاب ندارم،نماز که حرفشو نزن،تو خونه حرف حرف منه با من یکه به دو نکنی ها که کلامون میره تو هم و ...

کلا آبرومو برده بود پیش فامیلمون

خدا شِفاش بده شاید کمبودی داره😑 ولی همین که شوهرتون درکتون میکنه همین خیلی عالیه و خوبه پس فکرتون رو مشغولش نکنین بهتون بی احترامی کرد وحرف بزرگتر از دهنش زد جواب قاطعانه ومحکم بدین دهنشو میبنده . با اون جاریتون که دختر عموشه بگین سنگین وسخت رفتار کنه چون ما حق نداریم از کسی غیر خدا ترس داشته باشیم‌.