2733
2739

سلام.بچه من شیر خشکیه.خودم آسم دارم مصرف قرص و دارو کورتونیم زیاد شده براهمین شیر نمیدم بهش.راستش میگن غذا کمکی رو چون خیلی ریزه و وزن نمیگیره شروع کنم.گفتن اگه زود شروع کردی قطره هم زود باید بدی .راسته؟فردا چارماه تموم میشع میره ایشالا تو ماه پنجم

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا دختر من دکتر گفت چون یه خورده کم خونه از ۴ ماهگی غذا رو شروع کن قطره آهنم بده

اخه اصلش از ۶ ماهگیه قطره اهن...برا دختر اولم چون حساسیت شدید داشت حتی به شیر خودم  دکتر از ۴ یا ۵ ماهکی بود انگار داد قطره رو

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
نه نباید بدی یک ساله شد باید قطره اهن بدی

از ۶ ماهگی میدن

روتینش‌ اینه‌ از 6 ماهگی‌ بدین یوقت‌ معده اش اذیت میشه لااقل از 5/5 ماهگی‌ شروع کنید

جدی؟از الان نمیشهه پس؟

2738