2733
2734
عنوان

حالا چجوری ب شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2273 بازدید | 57 پست
خواهرت چی اون حرفی نزد😑

بچش رو برد تو اتاق باش صحبت کرد و میگه من بهش تذکر دادم و کسی بهش چیزی نگه.من و خواهرم با هم خیلی جوریم و من ب همین خاطر چیزی نگفتم ولی واقعا ناراحتم خیلی زیاد

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خانواده ها  اینقدر رو بچه هاشون حساسا  بچن دیگه یه دقیقه دعوا یه دقیقه بعد با هم دوستت  فقط شما بزرگترا بینتون اخلاق میوفته  

عیبی نداره به شوهر بگو بچه خورد  زمین  یه وقت با خواهرت دعوا نکنی  و نزار شوهر بفهمه قضیه رو

میترسم دخترم لو بده بدتر بشه .بگه بچه خواهرش اینکارو کرده و اصلا نگران بچه نیس سرپوش میزاره

دروغ نگو وقتی عمو و همه می دونن لو بری از اول دعوا دارید راستشو بگو دوروز باد میکنه برات بهتره تا همش استرس داشته باشی والا خود بچت اخرش لو میده فقط تو بده میشی

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2728
آره والا من کم میام جدیدا

چطوری حالا خوب هستی بی من خوش میگذره بهتون شیطونا😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
بچش رو برد تو اتاق باش صحبت کرد و میگه من بهش تذکر دادم و کسی بهش چیزی نگه.من و خواهرم با هم خیلی جو ...

ناراحتیت هیچ

ببخشید نمیخام اینو بگم

ولی فک کنم شوهرت منتظر آتو هست که یه شری به پاکنه

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
عموم و چند نفر دیگه منو کنار کشیدن و گفتن خیلی حواست ب بچت باشه خیلی با بی رحمی زدتش و کلا بچه خواهر ...

دقیقا درکت میکنم چه حسی داری.

مخصوصا وقتی پدر رو بچه حساسیت نشون بده

ودقیقا موقعی که تاکید میکنه یه اتفاقی میوفته.

شاید بایکم یخ خوب بشه 

انشاءالله تا فردا بهترمیشه

2738
نه بابا چه خوشی منم اونجا نمیرم زیاد

خوش باشی عزیزم شوخی میکنم😉

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
چه بی رحمی. دوتا بچن دیگه. دختر شما گاز گرفته اونم زده. همه جای دنیا منطقه بچه ها همینه. بزنی میخوری ...

دختر من تو مهد کتک میخوره فقط گریه میکنه 😔😕 با اینکه اون پسرایی که زدندش از نظرجثه ازش کوچیکترن اما اصلا دفاع از خودش نمیکنه فقط گریه 

راستشو بهش بگو

مگه میخواد چیکار کنه باهات؟! 

حالا دیگه اتفاقیه که افتاده

یه مشت ماسه رو هرچقد محکمتر توی دستت فشار بدی، بیشتر و زودتر از تو مشتت خالی میشه!!! اگه انقد روی بچه تون حساسیت به خرج ندین باور کنین اتفاقات کمتری براش میفته! 

یعنی چی رو بچه حساسه بازی میکنن دیگه پیش میاد خب 

حالا اگه بچه خواهرشوهرت میزد شوهرت بازم انقدر حساسیت بخرج میداد؟ 

بعدم تو مادری اگه قرار باشه کسی ناراحت بشه اول تو ناراحت میشی حس مادرانه داری نه باباش 

راستشو بهش بگو منطقی صحبت کن شاید قهر و دعوا کنه ولی درعوض خیالت راحته بعدا

اما اگه دروغ بگی الان غر میزنه و تا یه مدت خودتم همش استرسشو داری که نکنه بفهمه شوهرت 

2706