2733
2734
عنوان

پشیمونم از سقط

267 بازدید | 8 پست

من 8 هفته و 3روز بودم.که دکتر گفت جنین خیلی کوچولو هست و ضربان نداره.باید سقط بشه

حالاافسوس میخورم جرا واینستادم.آخه جنین اندازه 6هفته بود.9روز قبلش رفته بودم کیسه زرده بود بعد 9روز جنینم بود فقط سنش کم بود

نمیدونم دکتر درست گفته.عذاب وجدان دارم

کسی مثل من بوده؟

خدایا تو اوج نامیدی بعدمدتها انتظار بهم دادی خودتم ازم گرفتی.بازم محکم وایمیستم.حکمتتو شکر.حتما صلاح ندونستی پس دلمو آروم کن.

من ۵هفته و ۳روز بودم فقط کیسه رو دیده بود وجنینی نبود ۷هفته و سه روز جنین کوچیک رویت شد فکرکنم ۸هفته بودم که جنین با ضربان قلب رویت شد لقاح دیرانجام شده بود دیر رشدکرد منم استرس کشیدم کلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا به حرف دکتر بچتونو میندازید بچه اگ خدا بخواد سالم میمونه بچه نعمتیه که خدا به هر کی نمیده حیفه ب ...

چند شب شده خیلی داغونم.فک میکردم جنین تشکیل نشده سونوم نخونده بودم الان میبینم نوشته هست.آخه این بچه اصلافکرشو نمیکردم خدادادبهم.الان حکمتشو نمیفهمم

خدایا تو اوج نامیدی بعدمدتها انتظار بهم دادی خودتم ازم گرفتی.بازم محکم وایمیستم.حکمتتو شکر.حتما صلاح ندونستی پس دلمو آروم کن.
چند شب شده خیلی داغونم.فک میکردم جنین تشکیل نشده سونوم نخونده بودم الان میبینم نوشته هست.آخه این بچه ...

اشکال نداره همیشه امید داشته باش ی بچه دگ بیار انقدی که ب دکتر ایمان داری به خدا داشته باش مطمعن باش روزیشو هم میده هم سالم به دنیا میاد 

عزیزم من زمان ها رو نمیدونم ولی خودم ۸ هفته رفتم قلب تشکیل شده بود ، در ضمن اگه خدا نخواد یه برگ هم از درخت نمیافته

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ، فکری به حال خویش کن این روزگار نیست

خداکنه اشتباه نشده باشه.که خدا تلافیش دیگه بهم بچه نده.بگه دادم سقط کردی به دست خودت

2738

والا من ۸هفته بودم جنین قلبش تشکیل شد حالا بازم دکتر گف نمیزارم ضربانش گوش بدی چون کوچیکه بهش فشارمیاد دستگاه فشاربیارم روش

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️