2737
2739
عنوان

بچه ها دلم گرفته من نی نی میخوام😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8563 بازدید | 360 پست

یه روز یکی گفت تو نینی سایت هرکی بچه میخواد زیاد استغفار کنه شده روزی یه میلیون تا تا چند سال بعدشم از همه نامید بشه و بیخیال و فقط بسپاره بخدا و ولش کنه اونوقت جواب میگیره

کاش ما آدما بجای خراب کردن هم یکم همدیگرو درک کنیم. 

باور کنین منم 5 سال منتظر بودم اونقد نداشتم ای یو ای و فلان برم فقط م از اطرافیان ریز ریز حرف می‌شنیدم ک الانم آتیشم میزنه تا اینکه دنبال مرکز ناباروری بودم و دو روز بعدش فهمیدم دوماهه حامله م 

عزیزم از اونیکه قادر مطلقه بخواه و راضی باش به رضا جوری گفت میدم بگو الهی شکر گفت صلاح نمیدونم بخند و بگو الهی شکر مطمن باش که میده در ضمن سعی کن هر روز حداقل یه صفحه قرآن بخونی تا سه ماه حداقل هر روز مداوم صدای قرآن رو هم بشنوی هم تو خونت بیاد معجزه میکنه باور کن

کاش ما آدما بجای خراب کردن هم یکم همدیگرو درک کنیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم گرفته بود و اومدم نی نی سایت و این تاپیک رو دیدم.دوستای گلم برای منم دعا کنید.من باهزار بدبختی ۲بار همسرم رو راضی کردم تا اقدام کنیم. باردار هم شدم ولی متاسفانه سقط شد‌ن. حالم خیلی بد شد.دکترا میگن عادیه.

مشکل من الان اینه که همسرم دیگه راضی نمیشه بیایم بریم پیش دکتر ژنتیک و مشاوره بگیریم حتی چه برسه به آزمایش. میگه دیگه به بچه فکر نکن. ولی منم مثل شما توی حسرتشم. امشبم سرهمین موضوع بحثمون شد.

دوستان گلم دعا کنید مامان بشم چندین ساله چشم انتظارم🙏🙏🥺🥺. ممنون🌹🌹
2728

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

عزیزم تو تازه اول راهی چرا انقدر نا امیدی خدا شاهده ۸ سال اقداگ بودم منم مثل شما تا عقب مینداختم بی بی میزدم منفی میشد غم عالم میریخت تو دلم آی و آی کردم آی وی اف کردم چقدر سختی و تا آی وی افم گرفت ولی ۱ ماه سقط شد بعد اون دیگه ولش کردم کلا بیخیال شدیم تا حدود ۱۰ ماه بعدش همش حالم بد میشد یادمه پریودم بودم رفتم دکتر گفت شاید حامله ای برام آزمایش نوشت و در کمال ناباوری حامله بودم الان خداروشکر یه وروجک ۱۸ ماهه دارم شما هم ولش کن یه مدت غصه نخور هر ماه منتظرش نباش ان شاءالله به حق علی خدا هر چه زودتر دامنتو سبز میکنه

2738
چند ماهم بیخیالم  نمیشه نمیشه نمیشه  من همه راه هارو رفتم  میدونم بجه رو باید تو خ ...

کجا همه راه هارو رفتی؟؟؟ شما باید بری دکتر باید زیر نظر دکتر باشی. وقتی نامنطمی یعنی یه مشکلی هست. با نرفتن و فقط غصه خوردن چیزی حل نمیشه. باید یه مدت زیرنظر یه دکتر خوب باشی وصبرتو یکم بالا ببری و حتما ورزش کن حتما. سنی نداری هنوز. زوده زانوی غم بغل بگیری. 

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا
نه  حتی دکتر نمیرم من چون مشکلی نداریم

نه دكتر ميري نه دارو ميخوري نه دنبال درماني اونوقت ميگي چرا باردار نميشم؟!!!

عزيزم شما كه اينهمه پريودات عقب ميفته احتمال زياد تنبلي داري

اونوقت ميگي مشكلي ندارم؟؟ 😑

استاتر چقدر زود ناامید شدی دختر تو که سنی نداری و یک سال واقعا چیزی نیست.

من ۳۶ سالمه و ۱۲ ساله منتطرم و ۸ بار ای وی اف کردم  ولی به اندازه شما ناامید نیستم.دختر خودتو جمع کن حیفه سنت نیست واقعا..از این اوج جوانیت استفاده کن لذت ببر

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

استارتر تا صفحه شش خوندم اونطور ک معلومه شما پریودت تنظیم نیس ک خب ی مشکلی هست و اینکه دکتر نرفتی ک پیشنهاد میکنم خودت بری دکتر و شوهرتم از بده امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
استاتر چقدر زود ناامید شدی دختر تو که سنی نداری و یک سال واقعا چیزی نیست. من ۳۶ سالمه و ۱۲ ساله منت ...

منم 33 سالمه ده ساله منتظرم درکت میکنم شدید 

انشالله معجزه بشه براتون

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

بچه دار شدن صبوری میخواد و باید دنبال درمان باشی

من 4سال منتظر بودم ،مشکل خاصی هم نداشتیم

البته کل 4سال اقدام نداشتیما ،یکسال داشتیم بعد باردار شدم سقط شد،یک سال و نیم بی خیال بچه شدم ،دوباره اقدام کردیم بعد از 7 ماه باردار شدم

من با iui نتیجه گرفتم

هزینه اش هم زیاد نشد تو کلینیک ناباروری شهرمون انجام دادم شد 120 هزار تومن

داروهامم  اون ماه شد 200 تومن

خدایا شکرت   
2706