2737
2739
عنوان

یزد رو بیاین بگید قیمت اجاره چنده

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 31 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ما فک و فامیلمون منشاد خونه و باغ دارن ییلاقیه و خوش آب و هوا از توابع مهریزه ولی فکر نکنم برای زندگ ...

منشاد یکبار رفتم 

خیلی زیبا و خوش اب و هواست 😍😍

ممنونم ❤

خوبه که آدم ذهن و فکرشو باز بذاره دنیای من چیزی نیست جز طرز فکر من  از فردای خودم خبر ندارم ...

عزیزم رفتارشون نمیگم...من بخاطر اب و هواو خشکی و این چیزا میگم...و اینکه بجز بادگیر و خونه های خشتی حای دیدنی نداره

خیلی دلم میخاد بدونم سه ساله دیگه کجام...الان ته ته دنیام😞
2731
عزیزم رفتارشون نمیگم...من بخاطر اب و هواو خشکی و این چیزا میگم...و اینکه بجز بادگیر و خونه های خشتی ...

عزیزم ببخشید بد برداشت کردم
😍😍من ذره ذره وجودم سیرآبه از سرسبزی شمال

قطعا یه حکمتی داره که دارم میرم یزد

2740
عزیزم ببخشید بد برداشت کردم 😍😍من ذره ذره وجودم سیرآبه از سرسبزی شمال قطعا یه حکمتی داره که دارم م ...

عزیزم خوش باشی همیشه..

عزیزم رفتارشون نمیگم...من بخاطر اب و هواو خشکی و این چیزا میگم...و اینکه بجز بادگیر و خونه های خشتی ...

😂😂بهتون پیشنهاد میدم اولا در مورد شهرخشتی وثبت جهانی شدن یزد تحقیق کنید دوما یزدو درکنار خشت بودنش با جاهای دیدنیش واثارباستانیش ونحوه ساخت وساز همون بادگیرها وکارایی هرکدومشون نگاه کنید..قبل هرصحبتی کمی تحقیق کنید

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

شما میدونید به خاطر همین بادگیر و خونه خشتی ثبت جهانی شده؟

اتفاقا کلی جاهای دیدنی داره

تو پست بعدی کامل مینویسم

❤️🌱

میدان امیرچخماق و مسجد جامع

کافه بام های مسجد جامع عالین عااالی

هتل کهن کاشانه تو بهار بی نظیره

هتل مشیرالممالک

بافت تاریخی و کوچه پس کوچه های خشت و گلی که تو تابستونم خنکه

باغ دولت آباد و آتشکده و کلی موزه

نیاز به گشت و گذار هم باشه شهرستانهای یزد مثلا مهریز و تفت که خودم گشتم

جاهای سرسبز روستاهای اطراف یزد مثل منشاد و ده بالا و...

غربالیز و درگاهان و... هم عالیه

یزدی نیستم ولی ساکن اینجام

همه جاهایی ام ک گفتم گشتم

الانم ک ایستگاههای دوچرخه سواری زدن همه نصف شبا دارن با دوچرخه میرن اینور اونور😄👌🏻

از نظرم بخام درمورد مردمش بگم؛ با دید منفی آدمای سردی داره و کنجکاو و مذهبی وتعصبی

❤️🌱
😂😂بهتون پیشنهاد میدم اولا در مورد شهرخشتی وثبت جهانی شدن یزد تحقیق کنید دوما یزدو درکنار خشت بودنش ...

سلیقه متفاوته..تحقیق نمیخاد وقتی دیدم😇

سلیقه متفاوته..تحقیق نمیخاد وقتی دیدم😇

😐😐عجب..کجاهاشو دیدی؟

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2706