2733
2734
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24184 بازدید | 3842 پست
سلام گلم من همه نمازم رو خوندم جز یک بار نماز صبح ممنون از تلاش شما☺😊

نماز شیرینترین هدیه خداست. خیلی خوشحالم که نمازخون هستین.
دعا میکنم روز به روز بیشتر عاشق خدا و نماز و عبادت بشین. الهی آمین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
نماز شیرینترین هدیه خداست. خیلی خوشحالم که نمازخون هستین. دعا میکنم روز به روز بیشتر عاشق خدا و نماز ...

عزیزم خدا خیرتون بده 

چقدر حضورتون ارزشمنده ،ممنون از محبتتون 

خدا خیرتون بده

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خدا خیرتون بده  چقدر حضورتون ارزشمنده ،ممنون از محبتتون  خدا خیرتون بده

خدا به شما خیر بده که با این تاپیک بی نظیر و پیگیریها و دلسوزی و دوستی و محبت، دهها نفر شایدم بیشتر وسیله نمازخون شدنشون شدین!
اجرتون با خدا و اهل بیت.
دعا کنین بتونم تا آخرش باشم کنارتون.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
عزیزم خدا خیرتون بده  چقدر حضورتون ارزشمنده ،ممنون از محبتتون  خدا خیرتون بده

به نظرم خدا و اهل بیت خیلی بهتون نظر دارن که توی هزاران تاپیک نماز، تاپیک شما اینقدر مورد استقبال قرار گرفته.

2731
خدا به شما خیر بده که با این تاپیک بی نظیر و پیگیریها و دلسوزی و دوستی و محبت، دهها نفر شایدم بیشتر ...

عزیزززم 

شما لطف دارین 

من کاری نکردم که 

همش و همش لطف و مهر خدا بوده 

و عنایت و توجه ویژه ی خدا که شما رو در این تاپیک قرار داد تا همراهمون باشین❤❤❤

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
منم دوست دارم بخونم ... ی مدت میخونم بعد ولش میکنم یخورده تنبل بازی درمیارم ولی درکل عاشق نماز خوند ...

عزیزم همین علاقه ی شما به نماز خوندن خیلی مهمه❤

اذان روی گوشی نصب دارید؟ 

بنظرم یه دفتر چه نماز بر خودتون درست کنین زمانی که نماز میخونین توش علامت بزنین 

همیشه با خودمون در نظر بگیریم دقیقا همون شرایطی که حوصله نداریم یا سختمونه عیار محبتمون به خدا و نمازمون مشخص میشه، 

یکی از دوستان میگفت همیشه یاد امام حسین بیفتیم که در اون شرایط هم نماز خوندن ...

چطوری این تاپیک کمک کنه که به ما تنبلیمون غلبه کنیم؟

ما میتونیم به هم یاداوری کنیم 

همدیگه رو تک‌کنیم ، 

جدول های برنامه ریزی واسه نماز تنظیم کنیم ، 

و مشوق هم باشیم 🙂

ما میتونیم به هم یاداوری کنیم  همدیگه رو تک‌کنیم ،  جدول های برنامه ریزی واسه نماز تنظیم ...

ببخشید ولی من اذان گوشیمو گذاشتم اما موقع نماز نمیتونم پاشم وضوبگیرم نماز بخونم.ینی مشکل یاد آوری نیس.

بهتره ارادمونو تقویت کنیم.

بنظرم تو تاپیک  تمرینای تقویت اراده و مطالب انگیزشی بذاریم

ببخشید ولی من اذان گوشیمو گذاشتم اما موقع نماز نمیتونم پاشم وضوبگیرم نماز بخونم.ینی مشکل یاد آوری نی ...

خیلی هم عااالی 

چه پییشنهاد خوبی دادین ❤

بنظرم الگو گیری هم میتونه کمک کنه ، دیدن زندگی تازه مسلمون هایی ک با اونهمه سختی نماز میخونن ، 

و ...

و بعد افرین تقویت اراده هم خیلی مهمه ، و همینطور منظم بودن ، 

خیلی هم عااالی  چه پییشنهاد خوبی دادین ❤ بنظرم الگو گیری هم میتونه کمک کنه ، دیدن زندگی تازه ...

درسته بله.

من خودم میخوام هرروز با اذان بشینم ی گوشه رازو نیاز کنم با خدا و در واقع درددل و شکرگزاری کنم و صلوات بفرستم تا خودمو عادت بدم که راس اذان وصل بشم به خدا.

بعد از ی مدت شروع کنم به وضو گرفتن و بعد از ی مدت که عادت کردم به وضو شروع کنم به خوندن نماز.

شاید یکی بیاد بگه خب یهویی نمازبخون دیگه.

ولی خب بخدا سختمه اینجوری یواش یواش دوباره عادت میکنم به نماز خوندن

قیلا همه نمازام اول وقت بود حتی نماز صبح ، کم کم عادت کردم به نماز نخوندن و گذاشتم کنار حالا دوباره باید کم کم برم سمتش.

شاید این روش برای شماهم خوب باشه

سلام 

ماه رمضان بر همگی مبارک🌺

انشاءالله از اذان صبح امروز دوباره میخوام نمازهامو بخونم

لطفا برام دعا کنین بعد از ماه مبارک، خواندن نماز رو ادامه بدم

خیییلی خیلی ازتون التماس دعا دارم

درسته بله. من خودم میخوام هرروز با اذان بشینم ی گوشه رازو نیاز کنم با خدا و در واقع درددل و شکرگ ...

بله یعنی ذره ذره میخواین خودتونو عادت بدین ، فکر میکنم روش خوبی باشه 

2706