2733
2739
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24168 بازدید | 3842 پست
عزیز امروز روز یادداشتمونه😍

من هنوز نتونستم اراده کنم یکم میخونم یکم بی خیال میشم چیکارکنم 

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم که انقد مهربونی عزیز دلم 😍😘💜

کاری نکردم که عزیزم ، شما لطف دارین 😍

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
سلام. عزیزم ممنون از یاد آوری تون.خدا خیرتون بده منم نمازهامو تا حدودی کامل خوندم بجز نماز صبح که چن ...

سلام عزیزم قبول باشه انشالله، 

نماز صبح رو میگن به شدت به حالات فرد در طول روز مثلا اگر گناهی انجام میدیم یا نه بستگی داره ، بنظرم کمبود خواب هم موثره، ساعت میذارین؟ 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2738
من غیر تماز صب همه رو میخونم

ساعت میذارین برای نماز صبح؟ 

من دلم میخواد بخونم اما  هیچکس تو خونمون نماز خون نیست واسه همین منم نمیخونم

دوست گلم، خانواده ها ممکنه خیلی اشتباه کنند، اما بنظرم برای اینکه قوی بشی (بدون ارزش کسی که از خانواده ی غیر مذهبی بزرگ شده و حالا پی اعتقادات دینی خودش رفته خیلی بالاست ، چون تحولی در خودش بوجود اورده) به سایت   سر بزنhttps://rahyafteha.ir

من دلم میخواد بخونم اما  هیچکس تو خونمون نماز خون نیست واسه همین منم نمیخونم

و اینکه شما هم میتونی الگوی این عزیزان باشی روشنی بخش خانواده🤗

یه چیزی بگم .. من قبل ازدواجم اکثر مواقع میخوندم. بعد ازدواج به خاطر تنبلی تو غسل و این چیزا نتونستم ...

خب البته من هنوز ازدواج نکردم، ☺ اما چیزی که هست بنظرم بعد رابطه زود برین غسل کنین لازم نیست حموم مفصلی برین در حد سه چهار دقیقه اینجوری دیگ میتونه مداوم باشه براتون 🙂

سلام عزیزم قبول باشه انشالله،  نماز صبح رو میگن به شدت به حالات فرد در طول روز مثلا اگر گناهی ...

سلام. بله ساعت میزارم ولی نمی تونم از جام بلند شم واسه نماز دوباره می خوابم 

2706