2733
2734
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24172 بازدید | 3842 پست
ن راستش پول تو دست و بالم نیست،اگه دانلودش تو نت هست میشه برام بفرستینش؟ کتاب سه تا دقیقه تا قیامت ...

میگردم عزیزم براتون 😍

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
سلام عزیزم😍😍😍خوب هستین؟ یه سئوال داشتم،ب نظرتون مثل بعضی از علمای دین ک توفیق دیدار و ملاقات اما ...

سلام عزیزم ، بله شنیدم زنانی که دیدن امام زمان ع رو 

در این لینک بخونین 

https://www.google.com/amp/s/www.mashreghnews.ir/amp/310878/

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من من  واقعا دوست داشتم نماز خون بودم امام هر بار شروع کردم چند روز بعد دوباره قطع کردم انقدر سستم 😔😔😔 اگه نماز میخوندم آرامش داشتم 

حس میکنم اگه نماز خون بودم  اضطراب و استرسم کنترل میشد ارامش به زندگیم بر میگشت ...😔😔😔😔 بچه هامم می دیدن براشون خوب بود اما...

پیج منو اگه دوست دارین فالو کنید😍 mezon_kodak_yasna
امشب نخوندم😭😭😭 حس بد دارم

این حس خیلی خوبیه ، وقتی پشیمونین 

امشب قضاشو بخونین همراه با دورکعت نماز توبه میتونین؟ 

و تصمیم بگیرین از فردا منظم بخونین انشالله 

این شکست ها پیش میاد و مهم اراده و ایمان شماست گه بتونین غلبه کنین 😍

من من  واقعا دوست داشتم نماز خون بودم امام هر بار شروع کردم چند روز بعد دوباره قطع کردم انقدر س ...

اما؟ 

از همین فردا شروع کنین من ی روز درمیون تگتون میکنم ازتون میپرسم که خوندین یا نه 

به این فکر کنین شاید دورکعت نماز ته تهش دو دقیقه طول بکشه ، و در کل روز کمتر از بیست دقیقه وقت میگیره 

۲۰ دقیقه در ۱۴۴۰ دقیقه میشه ۱.۳۸%، یعنی حتی کمتر از دو درصد . ما کمتر از دو درصد هم نمیخوایم صرف خدا کنیم؟ 

از فردا با ما همراه میشین؟ 😍

2740
این حس خیلی خوبیه ، وقتی پشیمونین  امشب قضاشو بخونین همراه با دورکعت نماز توبه میتونین؟  ...

واقعا الان نمیتونم

فردا میشه قضاشو بخونم😔؟؟؟

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
واقعا الان نمیتونم فردا میشه قضاشو بخونم😔؟؟؟

آره عزیزم فردا بخونین و تصمیم بگیرین انشالله دیگه این اتفاق نیفته 😍 

با توکل و امید به خدا پیش میریم 🤗

اما؟  از همین فردا شروع کنین من ی روز درمیون تگتون میکنم ازتون میپرسم که خوندین یا نه  ب ...

اره عزیزم همراه میشم‌امیدوارم این سری دیگه جواب بده ...  نماز صبح خیلی سخته بیدار شدن اونو چیکار میکنید؟

آره عزیزم فردا بخونین و تصمیم بگیرین انشالله دیگه این اتفاق نیفته 😍  با توکل و امید به خدا پی ...

ایشالا

برام دعا کنین ک ارادمو در برابر خدا قوی کنم😘

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
اره عزیزم همراه میشم‌امیدوارم این سری دیگه جواب بده ...  نماز صبح خیلی سخته بیدار شدن اونو چیکا ...

عزیزم ممنونم که با ما هستین 😍 

این لینک فکر میکنم بهتون کمک کنه 

https://www.tabnak.ir/fa/news/179055/چه-کنیم-تا-براي-نماز-صبح-بيدار-شویم

ایشالا برام دعا کنین ک ارادمو در برابر خدا قوی کنم😘

انشالله 

اگر اهل کتاب خوندن هم هستین ، میتونین کتابایی بخونین که در افزایش ایمان هم موثره 😎

عزیزم ممنونم که با ما هستین 😍  این لینک فکر میکنم بهتون کمک کنه  https://www.tabnak.ir ...

مرسی عزیزم این تاپیک رو به فال نیک می گیرم امیدوارم دیگه ارادم قوی بشه😘😘😘