2733
2734
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24172 بازدید | 3842 پست

فکر میکنم این لینک هم به هممون کمک کنه 😘 

http://qunoot.net/App/reads.post.list.php?categories=28

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
عزیزم انشالله با کمک خدا و همگی دوستان  چه عاملی بوده ک نمیخوندید؟ از خستگی بوده؟

من توخانواده مذهبی بزرگ شدم شوهرم هم مذهبیه خودم فقط نماز نمیخونم اونم مادرم تو مسجد دعوام کرد ،ویبار مهرخوردم یه سیلی محکم بهم زد و یبار بابام داشت نماز می‌خواند رفتم بوسش کردم هلم داد و مثلا مامانم طوری بود رو تلفظ عربی نماز بهم گیر میداد فکرکنم زده شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من توخانواده مذهبی بزرگ شدم شوهرم هم مذهبیه خودم فقط نماز نمیخونم اونم مادرم تو مسجد دعوام کرد ،ویبا ...

میفهمم ، خاطره ی بد مونده تو ذهنتون 

یه سوال شما خدا تو زندگیتون برا کسایی ک دوستشون دارین چه میکنین؟

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2728
واقعا ؟اسم نویسنده و انتشاراتشو برا ما مینویسین که همگی استفاده کنیم 😍

من کتاب صوتیش رو دارم تو تلگرامم آقای امینی خواه از روش میخونه و تحلیل میکنه این کتاب کاملا واقعی سه نفر ک در طی یه اتفاقی واسه چند دیقه روح از بدنشون جدا میشه یه چیزایی میبینن  اقای جمال صادقی رفتن باهاشون مصاحبه کردن 

نویسندش اقای جمال صادقی 

اینم لینک کانال تلگرام

@Ansoyemargg

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
منم هستم

عزیزم خوشحالم که ب ما پیوستین 😍😍😍

من کتاب صوتیش رو دارم تو تلگرامم آقای امینی خواه از روش میخونه و تحلیل میکنه این کتاب کاملا واقعی سه ...

خیلی خیلی ممنونم که تجربتونو در اختیار ما گذاشتید 

خیر ببینید در زندگیتون 

همگی استفاده میکنیم 😍

خیلی خیلی ممنونم که تجربتونو در اختیار ما گذاشتید  خیر ببینید در زندگیتون  همگی استفاده ...

خواهش میکنم عزیزم امیدوارم تاثیرگذار باشه براتون رو من ک خیلی تاثیر گذاشت

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2740

من‌از ۸سالگی نماز میخونم و ترکم‌نکردم‌تاالان ممکنه یموقعهایی بخاطر یسری دلایل قضا بشه ولی نماز قضاشو تاحد امکان میخونم 

دلیلشم ترس از آخرتم و آرامشی که نماز بهم‌میده

مخصوصا اینروزا که با خلوص نیت میخونم عجیب اروم‌میشم سره نماز و کمتر گناه میکنم 

یادمه میگفتن نماز ادمو از گناه دور نگه میداره و واقعا هم‌به این‌جمله رسیدم وقتی‌از ته دل بخونیییی ادم‌سعی میکنه گناه نکنه حالا هرگناهی بحث حجابم بحث تهمت و غیبت و دل شکستنا همشونو تاحد امکان سعی میکنم‌رعایت کنم و خیلی ازاین بابت خوشحالم 

♡ خدایا شکرت ♡
من‌از ۸سالگی نماز میخونم و ترکم‌نکردم‌تاالان ممکنه یموقعهایی بخاطر یسری دلایل قضا بشه ولی نماز قضاشو ...

چقد خوب 😍 ممنونم که برامون نوشتین 😊 

خوشا بحالتون که از سن تکلیف خوندین نمازتونو 

انشالله که ثابت قدیم بشیم همگی 😍

چقد خوب 😍 ممنونم که برامون نوشتین 😊  خوشا بحالتون که از سن تکلیف خوندین نمازتونو  انشا ...

خواهش میکنم گلم

ان شاءالله که شمام به این راه بیاین و این ارامشی که نزدیکی به خدا میده رو تجربه کنین خیلی شیرینه😍

♡ خدایا شکرت ♡
خواهش میکنم گلم ان شاءالله که شمام به این راه بیاین و این ارامشی که نزدیکی به خدا میده رو تجربه کنی ...

انشالله 😍 مرسی عزیزم

ممنون میخونم هرچی و بگی

https://www.andisheqom.com/fa/Question/View/6585/ما-كه-عرب-نيستيم-پس-چرا-بايد-نماز-را-به-عربي-بخوانيم-وقتي-كه