2733
2739
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24172 بازدید | 3842 پست
منم میخوام بیام البته من میخونم خداروشکر ولی میخوام بهتر و به موقع بخونم

یعنی اول وقت 

انشالله از این هفته شروع کنین 🤗ممنونم از همراهیتون 😍

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
حوصله ندآرم هر 5 شنبه گزارش بدم اگه راه کاری بلدی بگو لطفا😐

عزیز دلم میدونین بحث گزارش برا چیه به دو دلیل 

یک اینجا وقتی تمام افراد گروه میخوایم کاری رو انجام بدیم همدیگه رو تقویت میکنیم و باعث میشه انگیزمون بیشتر بشه 

دو اینکه وقتی احساس میکنیم کسی قراره ناظر به امری باشه و گزارشی نوشته بشه سعی میکنیم ب طور ناخوداگاه یهتر عمل کنیم 

شما از این هفته سعی کنین ب خوندن ، من بهتون درخواست دوستی میدم اگر مایلین خودم هر هفته ازتون میپرسم 😍 

مهم ترین راهکارش بنظر من اینکه با خودمون فکر کنیم شاید هر نماز بیشتر از دو دقیقه وقت ما رو نگیره ( هر نماز دورکعتی ، کلا سرجمع نمازهای یک روز بیشتر از بیست دقیقه وقت ما رو نمیگیرن ، و ما هزار و چهارصد و چهل دقیقه در روز وقت داریم  

با خودمون حساب کنیم آیا حاضریم بخاطر خدایی که اینهمه به ما نعمت داده ۲۰ دقیقه از ۱۴۴۰ دقیقه مون رو صرف سخنش کنیم ؟ (۱.۳۸ درصد از زمانمون ) )

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها فکر میکنم این لینک بتونه کمک خوبی کنه بهمون ☺ 

https://www.google.com/amp/s/www.porseman.com/article/amp/%DA%86%DA%A9%D9%86%D9%8A%D9%85-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%88%D9%8A%D9%85/137681

2731
به روی چشم

شما عزیزید 

وجودتون باعث افتخار ماس 😍

دوستانی که نماز نمیخونین...میدونم دلتون پاکه..میدونم خدا بخشندست میبخشه...ولی فیلم جوان بی نماز رو حتماببینید...از بی نمازی توبه کنید و بدونید همینطور که خدا مهربونیش بی اندازست عذابشم بی اندازست..

دوستانی که نماز نمیخونین...میدونم دلتون پاکه..میدونم خدا بخشندست میبخشه...ولی فیلم جوان بی نماز رو ح ...

البته رحمت خدا از غبضش پیشی میگیره 😍 انشالله رحمتش شامل حال هممون بشه 

اما وقتی میتونیم انقد بهش نزدیک بشیم با گذشتن وقت در حد بیست دقیقه، چرا نشیم؟ 

ممنونم که همراهیمون میکنین 😍

2740
انشاءالله😍 قربونت برم💚

خدا نکنه 😍 عزیزید ☺🤗

عزیزم 😍  میدونین مثلا من میگم مثل ی دکتری ک تجویز میکنه دارو رو چطور بخونیم و ما اونطوری میخو ...

ممنون

میخونم هرچی و بگی

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

منم هستم   

گر نگاهی ب ما کند زهرا (س) ...کاربری ۲ نفر 😊 زهرا و فاطمه   ۳ تاپیک من ۳ تا هم زهرا  تیکر رسیدن ب خواسته هام دعام کنید لطفا 🌷با یک صلوات ❤ خدایا پناهم باش 🌸  اگه نظر مخالف دارین لطفا ریپلای نکنید 👑 خیلی خیلی زشته ک توهین میکنید    برای سلامتی امام زمان (عج) صلوات لطفا 🤲  منو تو تاپیک های دعا و ....صدا کنید 🌸  مرسی   In the darkness of the night,only God hears you.در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️برای امضاتون حتما صلوات میفرستم و دعا میکنم