2737
2739

مثلا با دوستام حرف میزنیم اصطلاحاتو نمیدونم یا بهم میگن یکم گیراییتو ببر بالاو اینجور حرفا. گوشی مثلا دارم فقط باهاش چت کنمو...آهنگ...  از چیزی سر در نمیارم.  اصطلاحات انگلیسی تو حرفا... نمیفهمم یکی یه راهی بهم نشون بده چکار کنم مثل بقیه باشم حداقل کم نیارم

میتونی کتاب بخونی و آهنگ خارجی پوش بدی برای اصطلاحات خارجی

تویتر ادم کلمه های جدید یاد میگیره

در شب کوچک من، افسوس باد با برگ درختان میعادی دارددر شب کوچک من دلهره یِ ویرانیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگ اصطلاحات چوشی برات مهمه برو تو ستینگ گوشیت(تنظیمات) هرچی لغت خارجی چشمت خورد تو دیکشنری بزن معنیشو ببین منو گوشیتم به زبان خارجه تغیر بده 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹تعلیق شده به جرم حق😉
2738

واس تقویت زبانت هم یه برنامه هست که من چندروزه نصب کردم اما اشتراک ماهانه داره گام به گام کمکت میکنه داستان گوش بدی و معنی کنی و مکالمت خوب بشه 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹تعلیق شده به جرم حق😉

معنی هر چیزی رو نمیدونستی همون لحظه سرچ کن

کتاب زیاد بخون

واسه زبان انگلیسی هم ویس های نصرت عالیه اگه مبتدی هستی

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

مطالعه کن..تو نت بچرخ..مستند ببین..فیلم ببین

من از وقتی ابتدایی بودم جدول میگرفتم دستم حل میکردم..شاید از هر جدول سه چهارتاش جواب میدادم اوایل ولی الان به جایی رسیدم اطلاعات عمومیم عالیه..مطالعه هم زیاد دارم تا چیزی کنجکاوم میکنه فورا تحقیق میکنم راجع بهش...توهم اینکارارو کن جواب میده

مشکل اینه اصلا فامیل هیچی نداریم با کسی رفتو آمد ندارم

تو فضای بیشتر بگرد 

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃