2733
2734

از هفته ی ۶ بزاق زیاد دارم الان ویارم خوب شده اشتهام خوب شده این بزاق لعنتی منو ول نمیکنه تروخدا کسی مثل من بوده کی خوب شدید 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤

بزاق چیه

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

وای من تا همین هفته ی پیش بزاق شدید داشتم.الانم دارم البته ولی کم.میفهمم چی میگی.خیلی خیلی سخته.واسه من باعث حالت تهوع میشه☹ 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزاق چیه

آب دهنم خیلی زیاده قورتشم میدم تهوع میگیرم 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
2731
وای من تا همین هفته ی پیش بزاق شدید داشتم.الانم دارم البته ولی کم.میفهمم چی میگی.خیلی خیلی سخته.واسه ...

از کی شروع شد که تا الان ادامه داشته

وای من تا همین هفته ی پیش بزاق شدید داشتم.الانم دارم البته ولی کم.میفهمم چی میگی.خیلی خیلی سخته.واسه ...

چطدری کنترلش میکردی هیچ جا نمیتونم برم همش دستمال توی دهنمه واقعا دارم عذاب میکشم 

2738
از هفته ی ده . انقدر پاک میکردم اوایل که دور لبام میسوخت

منم اینطوریه م 

ببخشید جنسیت بچت چیه 

توی ان تی معلوم نبود انومالی یه هفته دیگه معلوم میشه

اگه پسر داری مال اینه منم همینجوربودم تا اخر بارداریم هم ادامه داشت

تروخدا چطوری تحملش کردی عذاب اوره 

چطدری کنترلش میکردی هیچ جا نمیتونم برم همش دستمال توی دهنمه واقعا دارم عذاب میکشم 

میدونم.عذابه واقعا.همینطور دستمال دهنم بود.شش ماه اول کلا خونه بودم.یه خرده نخودچی شور خریدم.گاهی اوقات که مهمون میومدخونمون میخوردم دونه دونه یه خرده اب دهنمو میگرفت.لیموشیرینم برام خوب بود.حیف که دیگه الان نیست

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
میدونم.عذابه واقعا.همینطور دستمال دهنم بود.شش ماه اول کلا خونه بودم.یه خرده نخودچی شور خریدم.گاهی او ...

خدایاا چقدر بده من افسردگی گرفتم انقدرم ویارم بد بود همش زیر سرم بودم اینم شانس منه که از بارداریم لذت نبرم 

2706