2737
2734

خانوما ما ترک هسیم و از این لباس ترکیای گرون و اینا برا عروسیا میخریم بعد عروسی در راهه و من دوتا لباس دارم که خودم شاید دوبار پوشیدمش و هنوز نزاشتم یه گلش بریزه یه بارم شب عروسیم دادم بر خواهرم یه شبم بر خواهر شوهرم لباسی که ماله شب حنابندونم بود ...بعد من الانه حامله هستم عروسی تو راهه از یکماه قبل همینطور ذهن من درگیره چون خودم نمیتونم لباس بپوشم توقع دارن لباسم و حراج کنم بدم بر ۳.۴ نفر و با تمام امکانات بدمشون ..خواهرم از قبل گفت بهش گفتم باشه میدم الان دیشب خواهر شوهرمو دیدم چنان کج کج باهام رفتار میکرد برا لباس که دیشب تا حالا اعصابم خرده نمیدونم چیکار کنم انگار ارث باباشو ازم میخاست فقط ..بعد اعصابم خرد بود به خواهرمم پیام دادم خواهرشوهرام افتادن جونم لباسو اصلن به کسی نمیخام بدم اینم اینجا نوشت آره ناراحت شدم و فلان واقعا اعصابم خرد انگار همه ارث باباشون ازم میخان نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا خودتو ناراحت میکنی در حق کسی لطف کن و مهربون باش که قدر بدونه. محبت زیادی میشه وظیفه وقتی قدر نمیدونن این کارو نکن. 

میگن خوبی که از حد بگذرد نادان گمان بد کند اینه ها

شده بندازی سطل آشغال به جفت شون نده.

لباس دارن طعم میکنن از مردم میخان خب منم اگه به یه باره بهشون دادم ..بعدشم با شوهرم بحثمون شد چرا به این بدم به اون ندم و کلا خیلی بهم ریختم نمیدونم اثرات بارداریه حساس شدم یا بقیه هم بودن ایجور میشدن ..واقعا رفتارش بد بود انگار ارث باباشو ازم میخاست

مگه قراره همینجوری حامله بمونی عزیزم

خب به سلامتی که فارغ شدی خودت میتونی استفاده کنی 

چه کاری الان بدی به بقیه بعد خودت بری چند برابر پول بدی باز بخری

ناراحت شدن که شدن !!!مال خودته محل نزار حرصم نخور بگو خودم لازمم میشه بعدا

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2738

هرکی ازت چیزی خاس بگو قرز دادم ب دوستم 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
لباس دارن طعم میکنن از مردم میخان خب منم اگه به یه باره بهشون دادم ..بعدشم با شوهرم بحثمون شد چرا به ...

عزیزم تیکر بارداریت ک هنوز اولشه .منظورم اینه بارداریت معلوم نیست هنوز..خودت بپوش.کسی دلخور نشه.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

اصلا لباستو به کسی نده.اخه این چه کاریه!لباس ندارن خب بگیرن.از الان بخوای اینجوری باشی توقعاتشون میره بالا.ازت همه انتظاری دارن.

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱
2706