2752
2734
عنوان

خرم آبادیا بیان

328 بازدید | 7 پست

دکتر خوب واسه عمل بینی موخوام  

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}

توی خرم اباد مرادی هست 

ی خانومی هست ب اسم آتوسا دوستمو ک اینجا دانشجو عمل کرده خیلی بده

کاظمی هم گفت بده 

البته اینا تجربه دوستامن ک تو دانشگاه کرمانشاهن

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

توی خرم اباد مرادی هست  ی خانومی هست ب اسم آتوسا دوستمو ک اینجا دانشجو عمل کرده خیلی بده ...

مرسی عزیزم

خودمم از کار اتوسا طهماسبی و سیروس کاظمی خوشم‌نمیاد

بین دولتی و مرادی دودلم

میگن دولتی هم خوبه تو کرمانشاهم عمل می کنه

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
2731
مرسی عزیزم خودمم از کار اتوسا طهماسبی و سیروس کاظمی خوشم‌نمیاد بین دولتی و مرادی دودلم میگن دولتی ...

کرمانشاه دولتی زن قبلی شوهرم عمل کرد ی جوری بد شده و هنوزم بده ک کسی باورش نمیشه عمل کرده باشه حالا خاستی عکسشم میدم

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 
کرمانشاه دولتی زن قبلی شوهرم عمل کرد ی جوری بد شده و هنوزم بده ک کسی باورش نمیشه عمل کرده باشه حالا ...

واقعا؟ اینجا چندتا کار خوب ازش دیدم

بنظرم برو پیش مرادی

والله فعلا با این کرونا نیستشون

خودمم بیشتر نظرم رو مرادی هست

خدایی تو خرم اباد حرف اولو می زنه