2737
2734
عنوان

خانوما من و شوهرم سرایداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 157389 بازدید | 954 پست

ببین یه چیزی بهت بگم اینا اکثرا پول دارند ارامش ندارند 

اینقد پول حروم درمیارن 

اینثد مشکلات دارند ک ... 

بخدا همین ک شوهرت خوبه تنتون سالمه .. شوهرت ادم درستیه خدا رو شکرر 

ادم همیشه بالاتر از خودش هم هست پایین ترم هست .همیشع به پایین دستت نکاه تن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب من یادبده چکارکمم پول لازمم بدطور

بیا تو گروه تلگرام ما ویس برا ثروتم میزارم عزیزم ایشالا خدا کمکت کنه به ارزوهات برسی

https://t.me/joinchat/Jon-fBzLf5YGquS6wuZwbw

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
خوب چرا؟؟؟

خیلی سخته .ی خونه ۱۲ متری دستمون بود با ی اشپزخونه کوچیک .بعد زندگی اونا رو میخواستی ببینی . نمیتونستم دووم بیارم 

باااینکه الان باز تو یه اتاق ۱۲ متری زندگی میکنم ولی حسرت نمیخورم 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2728
سرایدار ما خونه هم خریده درسته کوچیکه ولی داره از فرصتهاش استفاده میکنه خودش جای دیگه هم کار میکنه ...

برای ماهم رفت یک جای خیلی بزرگتر و بهتر یک روز می بینم با تلاشش یک خونه بزرگ‌میخزه واقعا تلاش میکرد 

این ذهنیت بده ادم نباید حریص باشه از هر پولداری پولداز تز هست ...باید شاکر باشی تا خدا بیینه لیاقت داری و بیشتر بهت بده

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

اره اختلاف طبقاتی خیلی زیاده ولی این چیزی که من میفهمم هر کسی با هر چیزی که داره خوشه یکی با بیل و فرقونش یکی با خونه میلیاردی و مهم حس دلته خوشحال باش که تو این دنیا کسایی هستن که تو رفاه هستن براشون انرژی مثبت بفرست مطمین باش به خودت بر می گرده

خیلی سخته .ی خونه ۱۲ متری دستمون بود با ی اشپزخونه کوچیک .بعد زندگی اونا رو میخواستی ببینی . نمیتونس ...

مگه توی واحدشون هم میرفتی؟

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم
2740

ولعصر بخون برا صبر و واقعه برای روزی بیشتر.

ظاهر زندگی بقیه رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن.قطعا اونام مشکلاتی دارن .شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند .

شاکر باش ذکر الحمدلله زیاد بگو

خدای مهربون شکرت😍
[QUOTE=137871064]کجای تهرانی مناطق یک 

خوب صحبت کن سبک شی 

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
ببین یه چیزی بهت بگم اینا اکثرا پول دارند ارامش ندارند  اینقد پول حروم درمیارن  اینثد مش ...

واااا چرا بقیه رو میکوبی که به ایشون ارامش بدی این همه تحصیل‌کرده و خوشبخت و پولدار هس یا حتی بدون تحصیلات راه پولدارشدنو بلد بودن 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
درآمدش بهتره؟

اره اونموقع ۳ سال پیش بود ۶۰۰ فقط میداد سرایداری .میگفت بمونید بیشترش میکنم . میگفت همین خونه رو بخوایید تواین محله بگیرید بیشتر ازاینا کرایشه . الان نزدیک ۲ میگیره.خیلی کمه ولی مجبوریم همشم میره جا قسط

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
اره اختلاف طبقاتی خیلی زیاده ولی این چیزی که من میفهمم هر کسی با هر چیزی که داره خوشه یکی با بیل و ف ...

......یس

2706