2737
2739
عنوان

خانوما من و شوهرم سرایداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 157379 بازدید | 954 پست

بچه ها بذارین یچیزو بگم، آرزوهای آدما تمومی نداره و هرچی مال آدم بیشتر باشه طمعشم بیشتر میشه، اونی که ماشین نداره حسرت پراید دیگرانو میخوره، اونی که پراید داره حسرت شاسی بلند میخوره، اونی که مستاجره حسرت یه خونه از خودش حتی درحد 50متری رو داره، اونکه خونه میلیاردی داره درحسرت خونه بهتر و... همیشه دست بالا دست زیاده و هیچکس نمیتونه ادعا کنه خونه ی من بهترین و شیک ترین خونست، همیشه ینفر پیدا میشه که بهتر از اون خونه رو داره، بنظرم پول خوبه و آدم باید برای زندگی بهتر تلاش کنه اما اگر فقط درحدی درآمد و ثروت داشته باشیم که نیازهای اولیه مون برطرف بشه و واسه مریضی و دوادرمون دستمون جلو کسی دراز نباشه و اندک پس انداز داشته باشیم کافیه، مهمتر از پول تو زندگی احساس آرامش درونی و خوشبختی و توانایی لذت بردن از خوشی های کوچیکه، من و شوهرم باهم حدود ماهی 20تومن درماه داریم وتو فامیلامون مرفه بحساب میایم(دقت کنید که گفتم 

نسبت به فامیلای خودمون) ، اما همیشه حسرت زندگی عروس عموی شوهرم رو میخورم که درآمدشون بیشتر از ماهی 5نیست،  اما شوهرش خیلی خوش اخلاقه و درهمه حال از کوچکترین داشته هاشون لذت میبرن، اما منو شوهرم همش تو فکر ارتقاشغلی و... هستیم و لحظه هامونو با حسرت خراب میکنیم 

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
دکتر چی هستن؟؟! که اینقدر پولدارن که تو برج زندگی میکنن؟؟مگه چند سالشونه؟؟زن و بچه دارن؟؟ آخه پزشکی ...

گلی جان متولد۵۳ هست 

متخصص گوارش و کبد. مجرده . از مادر سوا هستیم ..فقط درامد پزشکی نیست که اینقدر زرنگه باغ میخره سوله میخره زمین میخره توی کیش خونه داره تو تهران دو تا خونه دیگه داره دلار و یورو . با دوستاش توی ده تا چیز شریکن تازه اینا چیزهایی هستن که من خودم تو این چنسال که کار میکنم تو خونه ش فهمیدم خدا می دونه از چن راه دیگه درامد داره

مامانم میگه این خودش یک بدبختیه ک با این ثروت زن و بچه ای نداره و تنها مونده 

ولی من حرف مامانم قبول ندارم 

برای اینکه من دارم میبینم 

اصلا زن و بچه میخاد چکار اصلا وقتی نداره یه روز هم اگه بخاد تفریح کنه با دوستاش میره اسکی یا طبیعت گردی دوستاشم مث خودش اکثرن ترشیده هستن فقط بلدن پول جمع کنن 

Niye galmiyorsun ..niye

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به این فک کن که دنیا فانیه ثروتمندترین آدم های دنیا هم موقع مرگ فقط یه کفن همراهشون دارن مهم ...

بزرگوار اول بگم که من مرد هستم و بعد خواستم کسب اجازه کنم که میتونم ازتون یه سوال بپرسم در مورد متنتون که ریپلای کردم؟ ممنون میشم اگر جواب منو بدین

من مرد هستم اما قهرمان و اسطورهء زندگى من زنى بود بنام "مادر"
2728

همه چیز به پول نیست به آرامشه به سلامتیه به تندرستیه به یه دله خوش داشتنه که همین پولداراییکه اسمشونو میبرین و حسرتشونو با آه سرد میخورین ندارن این چیزارو،بخدا همینی که هستین خدارو خیلی شکر کنین،انقدر نا شکر بودیم و قدر ندونستیم که خدا کرونا رو سر راهمون قرار داد و تازه فهمیدیم چقدر آزاد و راحت بودیم قبلا!!توی هر شرایطی که هستیم از زندگیه دیگران حسرت نخوریم شاید همون پولدارا حسرت شمایی رو بخورن که ندارین اما توی دلشون بگن چقدر این زن و شوهر همدیگرو دوست دارن و قدر همو میدونن،شاید همونا هم حسرت یه چیزایی از ندارا رو بخورن!

به سراغ من اگر می آئید/نرم و آهسته بیائید/مبادا که ترک بردارد/چینی نازک تنهایی من

اینا رو ول کنید بچه ها فقط برای من دعا کنید که بزودی میلیاردر شم 

الهی اممممممممممممممممممممین  

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2738