2737
2739
عنوان

حساسیت به لبنیات در کودکان

207 بازدید | 4 پست

سلام دوستان دختر من سه سالشه از نوزادی به لبنیات و هرچی که توش لبنیات داشته باشه حساسیت داره وقتی میخوره چشماش باد میکنه صورتش کهیر میزنه گاها هم سرفه و آبریزش چشم و بینی میگرفت.واسه همین لبنیات و کلا حذف کرده بودم این علایمی هم که گفتم واسه وقتایی بود که مثلا شکلات میخورد که توش شیر داشت یا پفیلا پنیری. الان کم کم بهش شیر میخوام بدم دو روزه با سرنگ بهش میدم روز اول 3 سرنگ دادم امروز 6 تا. فعلا علایمی نشون نداده به جز سرفه که روز اول نداشت امروز داشت. البته امروز تو شیرش یه قاشق چای خوری عسل ریختم. کسی تجربه شو داره که فرزندش اینجوری باشه؟ چیکار کردید که خوب بشه؟ جایگزین؟ و هر اطلاعات دیگه ای که کمکم کنه. ممنون ازتون

سلام مامان نهال اگه پیام منو میخونی لطفا جواب بده

یه پسر ۷ ساله و یه دختر ۱ سال و نیمه دارم که جفتشون الان نزدیک یک ساله که همش سرفه شدید و آبریزش و خس خس دارن دکتری هم نمونده که ببریم تا داروهاشون تموم شه.دوباره سرفه هاشون برمیگرده من شک کردم که به لبنیات حساسیت داشته باشن . میخواستم بدونم دختر گل شما خوب شد؟ چطور شد که فهمیدی به لبنیات حساسیت داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام شما فهمیدین بچتون به لبنیات حساسیت داره یا نه

سلام عزیزم الان دوماهه که لبنیات نمیدم بهشون آبریزش بینیشون خوب شده اما سرفه هاشون متاسفانه هنوز قطع نشده 

هیچ دارویی نیست که بهشون نداده باشم😔