2733
2739
عنوان

نزدیک عقدمه ولی اصلا خوشحال نیستم

308 بازدید | 12 پست

۵سالم دوست بودیم ولی نمیدونم چرا یه حال عجیبی دارم ن ذوق دارم ن خوشحالی همش استرسه ی جورایی پشیمونم   از استرس زیادم خیلییییی جوش زدم

پشیمونی!😳

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دلیلی داره این حست؟بهش اعتمار نداری یا استرس عروسی داری؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2738

منم مثل تو بودم بعداز۷سال بهم رسیدیم انگار یه جور افسردگیه بعداز عقده خلاصه تا یکماه بعد عقد اوکی شدم الانم۵ساله ازدواج کردیم خداروشکر خوشبختیم  

الهی وربی من لی غیرک...خدایا شکرت بخاطر نی نی سالمی که بهمون عطا کردی...تیکر تولد دخترگلم