2733
2739
عنوان

آمينوسنتز

130 بازدید | 15 پست

آزمايش غربالگريم ريسكش ١/٥٩ بوده. سلفرى دادم جوابش خوب بوده ولى دكتر گفت بهتره آمينو هم انجام بدم. كسى تجربه اى مشابه داره كه سلفرى خوب باشه ولى آمينو مشكل داشته باشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نميدونم. ابنجورى بهم گفت. نگرانم كرد

آخه اصله امکان نداره.  امنیو مرحله آخر هست برای کسی که تمام آزمایشها مشکوک خدا نکرده به سندروم باشه . وگرنه سلفری 98 درصد جوابش قطعیت داره.  که آون 2 درصد هم اصلا لحاظ نمیشه. امنیو خیلی خطرناک احتمال ریسک داره  من نمیدونم خانمی بازم با یه دکتر دیگه مشورت کن 

مگه سلفری نمونه خارج تفرستادن؟

2728

من ان تی دخترم 2و 7 بود(شایدم 3و7درست یادم نیست) گفتن خیلی بالاس باید امینوسنتز بشی انقدر استرس کشیدم هر چی گفتم من خودم سنم کمه با شوهرم هم فامیل نیستم سابقه ی مشکل اینجوریم نداریم تو خانواده هامون گفتن نه بالاست احتمالش زیاده و اینا ازمایش خون ازم گرفتن بازم گفتن ریسکش بالاست دگ امینوسنتز باید بشی قطعا جونم در رف تا امینوسنتز شدم از استرس که بچم مشکل داره یا نه ولی خداروشکر الان دخترم سالم بغلمه سل فری 99 درصد قطعیت داره امینوسنتز 100 درصد دیگه بستگی به انتخاب خودتون داره ولی هر کدومو انتخاب کردی اصلا استرس نداشته باش یک در هزاره مشکل داشته باشه بچه وقتی سابقه ای ندارن پدر و مادر من تا ماه پنجم انقدر بهم میگفتن باید بچتو بندازی به بهونه های مختلف که اصلا جرئت نکردم حتی بهش دل ببندم همه بارداریم با استرس گذشت دخترمم هفت ماه دنیا اومد

تا جایی منم میدونم اگه سلفری مشکل داشته باشه میفرستن‌آمینو که تازه اونموقع شاید آمینو خوب باشه، اونوقت شمااینهمه هزینه کردین و خداروشکر سلفری خوب بوده یعنی چی گفته آمینو هم انجام بده،

عدد ان تی چند بود؟

2740