2733
2739
عنوان

جشن سیسمونی چند ماهگی خوبه بگیرم؟

448 بازدید | 14 پست

۶ ماهمه تا ماه دیگه سیسمونی تکمیل میشه خانواده ی شوهرم گیر دادن جشن بگیرید منم گفتم یه جشن کوچیک بگیرم چون بعد ب دنیا اومدنش اگر کرونا باشه جشن نمیگیرم،.....

اصلا نمیدونم چطوریه جشن سیسمونی اتاقو تزٸین کنم؟ تو کمدشم نگاه میکنن؟ من اخه خیلی لباس نمیخوام بگیرم میترسم بگن کم گرفته ...... چند ماهگی بگیرم؟؟؟؟؟؟

تیکر تولد نفس مامان❤

من ۳۸ هفتم گرفتم

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همونقدر ک جهاز دیدن خوب نیست اینم نیست گلم. 

بخاطر دیدن ی عده، ب جیب خونوادت و همسرت فشار نیار. ب کسی چ مربوط ک شما چی خریدی برا بچت 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

در کمد کشوها باز بود ،اتاقم تزیین کردیم

بزن و برقص و شاباش و اینا دیگه

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
همونقدر ک جهاز دیدن خوب نیست اینم نیست گلم.  بخاطر دیدن ی عده، ب جیب خونوادت و همسرت فشار نیار ...

منم نظرم همینه 

من چیدم به پدر شوهرم مادرشوهر م گفتم بیاین ببینین یه برادر شوهر دارم به اونا نگفتم 

مادر خودمم هم هنوز ندیده فقط خواهرم که خودش زحمت خریدنشو کشید

2738
همونقدر ک جهاز دیدن خوب نیست اینم نیست گلم.  بخاطر دیدن ی عده، ب جیب خونوادت و همسرت فشار نیار ...

دقیقا منم واسه جهیزیم نه جشنی گرفتم نه چیزی،اصلا خوشم نمیاد،نی نی دارم بشم از این مدل جشنا نمیگیرم که ملت بیان ببینن من واسه بچم چی خریدم.

اگ بگیریم فک نکنم کسی بیاد ب خاطر کرونا خودم شخصا تو این اوضاع جایی دعوت شم نمیرم

والا من اصلا دلم نبود بگیرم انقدر هر سری میگن ادم میمونه چی کار کنه بعد به دنیا اومدنشم نمیخوام جشن بگیرم میخوان حرف در بیارن

تیکر تولد نفس مامان❤
دقیقا منم واسه جهیزیم نه جشنی گرفتم نه چیزی،اصلا خوشم نمیاد،نی نی دارم بشم از این مدل جشنا نمیگیرم ک ...

منم خوشم نمیاد ولی انقدر فوضولن هی میگن جشن شوهرمم میگه سخت نگیر بعدش که به دنیا اومد نمیزارم کسی بیاد 

تیکر تولد نفس مامان❤
منم خوشم نمیاد ولی انقدر فوضولن هی میگن جشن شوهرمم میگه سخت نگیر بعدش که به دنیا اومد نمیزارم کسی بی ...

دقیقا چون تمام این جشنا بر اساس فوضولی و خاله زنک بازیه من دوست ندارم

الانم بخاطر کرونا بهترین بهونه رو داری،چون بارداری و خطر بیشتری تهدیدت میکنه

والا من اصلا دلم نبود بگیرم انقدر هر سری میگن ادم میمونه چی کار کنه بعد به دنیا اومدنشم نمیخوام جشن ...

میل خودته ولی فک کن کلی ادم تو ی فضای بسته چقد خطرناکه اگ یکی ناقل باشه ممکنه چن نفرو مریض کنه خودتم باید ارایشگاه بری اونجام ممکنه ارایشگر ناقل باشه و..‌. سلامتی خیلی مهمتر از حرف بقیس البته اگ فامیلاتون باشعور باشن خودشون میدونن ک نباید شرکت کنن تو مراسم

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
میل خودته ولی فک کن کلی ادم تو ی فضای بسته چقد خطرناکه اگ یکی ناقل باشه ممکنه چن نفرو مریض کنه خودتم ...

مشکل من بی شعوریشونه من تو این اوضاع از هر چی مهمونیه بدم میاد نمیرم مهمونیاشون شاکین تازه توقع دعوتم دارن الانم هی میگن جشن سیسمونی خدا رحم کنه بعدش واقعا موندم چطوری جلوشونو بگیرم مثلا تحصیل کرده روشن فکرم هستن😞

تیکر تولد نفس مامان❤
مشکل من بی شعوریشونه من تو این اوضاع از هر چی مهمونیه بدم میاد نمیرم مهمونیاشون شاکین تازه توقع دعوت ...

خاک تو سرشون😆😆ولی تو مواظب خودت باش ن ب خاطر خودت ب خاطر بچت خدایی نکرده اگ یک زن باردار مبتلا شه ازونجایی ک تب بالایی داره این بیماری حتی میتونه ب مغز جنین اسیب بزنه اینو چن روز پیش ی دکتر زنان تو تلوزیون گف

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
2706