2733
2734

من چون قبل ازمن شوهرم خواستگاری دختر خاله اش رفته بود و بعد که با من آشنا شد اون ول کرددیگه مادر شوهرم از من متنفره

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرشوهرمن فقط دامادشو میخواد بخدا من حاملم دکترم گفته کارنکن بچت پایینه اولین نوشه یکسره برامن کاردرست میکنه اونشب پنج تا ظرف لازانیا درس کردم که دامادش هوس کرده کمرم راست نمیشد دیشب دوتا کیک درس کردم که دامادش هوس کرده باز بچه کوچیکشم با دخترش فرستاده که خونه زندگی منو بهم بریزه من هی خم و راست بشم اخه چقدر بی درکن اینقدرکه به فکردامادتی یکمم به فکرمن باش نمیتونمم بگم درس نمیکنم به دختر بی عرضت یاد بده درس کنه خب 

درد دلمو به کی بگم

🧚‍♀️
مادرشوهرمن فقط دامادشو میخواد بخدا من حاملم دکترم گفته کارنکن بچت پایینه اولین نوشه یکسره برامن کارد ...

بگو دکتر گفته بایذ استراحت مطلق کنی وقتی هم کاری کردی بگو افتادم به لکه بینی آه و ناله کن 

2738