2752
2734

سیاه میشه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

منظرتون همون پوست کلفتست😂ما وقتی میپزیم با پوست میزاریم توفریزر

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه واس خام خوردن باشه تقریبا تا۴روز خوب میمونه ولی خب مثل اولش مزه نمیده..ولی اگ واسه باقالی پخته بخوای میتونی به همون شکل بزاری فریزر من خودم کردم اینکارو خوب میشه 

من حتی واسه باقالی پلو هم با همین پوست دومش میذارم فریز بعد هروقت خواستم درست کنم ابگرم میریزم روش پوستش به راحتی کنده میشه تازه تر هم می مونه به نسبت باقالی پوست کنده

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد