2733
2739
سلام پونه جان خوبی ؟
آدمی درآغوش خدا غمی نداشت پیش خدا حسرت هیچ بیش و کمی نداشت دل از خدا برید و در زمین نشست صدبار عاشق شد و دلش شکست. به هر طرف نگاه کرد راهش بسته بود یادش آمد یک روز دل خدا را شکسته بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظر من که شغلشون هیچ مشکلی نداره! مهم اینه که درست بتونید تحقیق کنید شخصیت اون فرد رو درست بشناسید نمیتونید صرف اینکه وکیل هستن بگید ممکنه راحت همسرش طلاق بده این واقعا یه نظریه بچگانه و غیر منطقیه! یعنی هر کسی وکیله زن و زندگی نداره؟ یا چون تو این کار مهارت داره سعی میکنه از حرفه خودش استفاده کنه به زندگیش ضربه بزنه؟ به دوستتون بگین که اجازه بدن عاقلانه وبا تحقیقات درست همدیگه رو بشناسن و موقعیتهاشون به خاطر یه سری حرفا و نظریات نادرست وتوهمات از دست ندن!
آدمی درآغوش خدا غمی نداشت پیش خدا حسرت هیچ بیش و کمی نداشت دل از خدا برید و در زمین نشست صدبار عاشق شد و دلش شکست. به هر طرف نگاه کرد راهش بسته بود یادش آمد یک روز دل خدا را شکسته بود.
2738
نه عزیزم بستگی ب طرف داره منم خواستگارم وکیله و جوابم مثبته

این تایپک مال سال۹۳فک‌کنم دو بچه داره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
من خودم حقوق میخونم هیچ وقت با یه مرد وکیل ازدواج نمیکردم البته همه چی استثنا هم داره

دوست منم که هم خودش وکیله هم شوهرش همین توصیه رو بهم کرد

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
[QUOTE=166587559]این تایپک مال سال۹۳فک‌کنم دو بچه داره[/وای راست میگی الان چطور این دوباره اومده جزو ...

یکی رفته جواب داده انگار.....

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706