2733
2739
عنوان

باردارا_سیسمونی

222 بازدید | 29 پست

شما چند دست لباس نوزادی گرفتین برای تو خونه ای؟؟

مثلا بدو تولد تا 3 _4 ماهگی

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧

بدو تولد زياد نگير بيشترين سايزي كه استفاده ميشه ٣ تا ٦ ماه كه تند تند كثيف ميشه لباساشون ، اصلا بوليز هم نگير حتما بادي باشه كه زيرش دكمه بخوره برا بچه بغلي اصلا بوليز خوب نيست 

خدا جاي حق نشسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر دختربارداری برامنم دعا کن دخترحامله بشم تنهام ازتنهایی دربیام 😊

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
2731
یه ست سایز0 سه ست سایز1 سه ست سایز2 دوست سایز3

من همش فکر میکنم کم گرفتیم با این اوضاع کرونا هم جرات ندارم باز برم بیرون😢

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
استارتر دختربارداری برامنم دعا کن دخترحامله بشم تنهام ازتنهایی دربیام 😊

انشاالله به حق همین ماه خدا یه دختر سالم و صالح و زیبا بهت بده

من خودم عشق دختربودم هرکی میگفت انشاالله پسردار بشی ناراحت میشدم

خیلی گرفتم،تعداد نمیدونم سرهمی ام زیاد گرفتم امیدوارم همشو بتونم بپوشونم بهش😐

منم سرهمی و رامپر اینا گرفتم ولی اونارو سایزای بزرگ تر برداشتم

سایز 0 تا 3 حس میکنم کم گرفتم

2740
بدو تولد زياد نگير بيشترين سايزي كه استفاده ميشه ٣ تا ٦ ماه كه تند تند كثيف ميشه لباساشون ، اصلا بول ...

مرررسی

آره کلی زیر دکمه گرفتم

بهت پيشنهاد ميكنم از بي سي سي خريد كن ، جنساش مرگ نداره واقعا عاليه ، يك برند ايراني كه دست خارجي ها رو از پست بسته ، جنساش گرون ولي عالي خيلي عالي ، الان هم از يك خرداد تا پنج خرداد تخفيف داره ، اگه تهراني كه خب برو شعبه هاش بهضي شهرهاي بزرگ هم شعبه داره اگه نيستي هم از سايتش ، خلاصه كه خيلي خوبه ، تو پيج اينستاشم ميتوني بري bcc

خدا جاي حق نشسته 

چهارتا سرهمی سایز صفر سه دست بلوز شلوار سایز صفر که زیاد استفاده نشد سرهمی واسه نوزاد عالیه اگه میدونستم همه رو سرهمی جورابی میخریدم بچه همیشه شیک و مرتبه

خداجونم شکرت😍

وای من هیچی نخریدم.ازبس چیزای خوشگل میبینم نظرم عوض میشه فقط رو تخت وکمدش مطمئنم.لباس سرویس خواب.حوله...نمیشه از هرچی باهر تم خوشم اومد بخرم هفت بیجار بشه.😫😥

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁
بهت پيشنهاد ميكنم از بي سي سي خريد كن ، جنساش مرگ نداره واقعا عاليه ، يك برند ايراني كه دست خارجي ها ...

مرسی حتما پیجشو میبینم چون با کرونا شوهرم دیگه نمیذاره برم بیرون

کل سیسمونی رو تو دو روز خریدم اصلا چیزی که میخواستم نشد😐

انشاالله به حق همین ماه خدا یه دختر سالم و صالح و زیبا بهت بده من خودم عشق دختربودم هرکی میگفت انشا ...

مرسی گلم پسر دارم ولی خیلی شیطونه اذیت میکنه دومی هم پسربشه که دیگه واویلاس  خواهر و خواهرشوهر ندارم دختر بیشتر میخوام اگه لایقش باشیم 😊

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
2706