2737
2734
عنوان

اونایی که نوزاد ۳ماهه دارند بیان

100 بازدید | 12 پست

سلام خانوما من نوزاد ۳ونیم ماهه دارم میخوام بدونم چه توانایی هایی دارن تواین ماه ؟

وزن و قد نی نی های شما تو۳ماه چقده؟

شیر خودتونو میدید یا شیر خشک.

راستی چیکار کنم دخترم گردن بگیره؟

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر نوزادی متفاوته تواناییهاش

پسرمن سه ماهگی میتونست غلت بزنه و هنوز گردن نمیگرفت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

وزنش 6400...

باورمیکنی قدش یادم نیست😂

بَ بَ..... مَ مَ. میگه 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
هر نوزادی متفاوته تواناییهاش پسرمن سه ماهگی میتونست غلت بزنه و هنوز گردن نمیگرفت

شما باهاش کار کردین که غلت زد یا خودش همینجوری؟

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�
وزنش 6400... باورمیکنی قدش یادم نیست😂 بَ بَ..... مَ مَ. میگه 

ماشاالله خوبه .

من دخترم که خیلی ذوق میکنه واسه همچی اغو اغو میکنه.

شما باهاش کار کردین که غلت زد یا خودش همینجوری؟

نه خودش یهو غلت زد

درکل از نطر پزشکی درستش اینه که بذارید هروقت بچه امادگیش رو داشت کارها رو انجام بده نیاز به تمرین واینا نیست چون اونا ذاتی بلد هستن فقط طول میکشه تا ماهیچه هاشون قوی بشه وتواناییشو به دست بیارن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

عزیزم بچه ها باهم متفاوتن

دختر و پسر باهم فرق دارن 

به نظر من هیییییچوقت هیچی از بچتون رو با کسی مقایسه نکنید 

من خودمم مقایسه میکردم دکتر بهم گفت اشتباه ترین کارو میکنم

و اینکه مثلا من  فقط 15روز به بچم شیر خودمو دادم و بقیش شیر خشکه یسری از کارایی که تو 8ماهگی میکرد رو پسر خواهرشورم که با پسر من زیاد اختلاف سنی نداره اون نمیتونست انجام بده 

واسه همین میگم اصلا به اینکه بچم گردن نگرفته و شیر فلان مدل میخوره و فلان کارو میکنه کار نداشته باش

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
عزیزم بچه ها باهم متفاوتن دختر و پسر باهم فرق دارن  به نظر من هیییییچوقت هیچی از بچتون رو با ...

نه مقایسه نمیکنم.ولی میخوام بدونم که چه وقتی تو چن ماهگی گردن میگیرن

نه مقایسه نمیکنم.ولی میخوام بدونم که چه وقتی تو چن ماهگی گردن میگیرن

من پسرم 3ماه و 6روزش بود هم گردن گرفته بود هم خودشو به پلو میکرد نصفه غلت میزد

ولی یکی از دوستام دخترش نزدیک 5ماهش بود گردن گرفت

من پسرم 3ماه و 6روزش بود هم گردن گرفته بود هم خودشو به پلو میکرد نصفه غلت میزد ولی یکی از دوستام دخ ...

میگن کله پاچه بخوری و گردن راسته که بچه زودتر گردن میگیره یا الکیه؟

میگن کله پاچه بخوری و گردن راسته که بچه زودتر گردن میگیره یا الکیه؟

نمیدونم والا فکر کنم الکیه