2737
2734

کسی تجربه داشته اگه تجربه داشتید  چه روز ارکز پری بود چند روز بود کی بی بی چکت ن مثبت شد خواهش جواب بدید مهمه

کاش میشد برای چند ثانیه ده سال جلوتر رو ببینی شاید اروم میشدی شاید بیخیال میشدی شاید امیدوار میشدی شاید کلا امیدت بریده میشد  
معمولا ۲۲ سیکل حالا یکم عقب جلو پیش میاد

سلام داشتید شما 

کاش میشد برای چند ثانیه ده سال جلوتر رو ببینی شاید اروم میشدی شاید بیخیال میشدی شاید امیدوار میشدی شاید کلا امیدت بریده میشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام داشتید شما 

نه عزیزم یکی از دوستام داشت با پریود زودتر از موعد اشتباه گرفته بود ۷ روزش شد ۳ روز ولی بازم شک نکرد حامله س ماه بعد پ نشد فهمید اون قبلی پری نبوده

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
سلام من لکه ندیدم. الان باردارم

مبارکتون باشه آن شاالله به سلامتی بغلش بگیری 

نه عزیزم یکی از دوستام داشت با پریود زودتر از موعد اشتباه گرفته بود ۷ روزش شد ۳ روز ولی بازم شک نکرد ...

من یه روز قبل موعد اومد هیچ وقت سابقه منظم بودن نداشتم شب قبل پری اومد لک بود تا امروز شاید دوبار دیگه دیدم ولی نیست 

2738
من یه روز قبل موعد اومد هیچ وقت سابقه منظم بودن نداشتم شب قبل پری اومد لک بود تا امروز شاید دوبار دی ...

خب اگه لک بوده احتمال داره پریود نباشه.دوست من میگفت من ۷ روزه بودم یهو شدم ۳ روزه اونم خیلی کم اهمیت ندادم ماه بعد پ نشدم مشخص شد حامله م اونم از ماه قبل.اگه پریودت عجیب غریب بود ماه قبل تست بده یا وایستا موعد این ماهت

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد